دانشجویان ایرانی در انگلیس و تسهیلات سفارت ایران

دانشجویان ایرانی در انگلیس و تسهیلات سفارت ایران 

دانشجویان ایرانی در انگلیس از تسهیلات سفارت ایران بهره مند می شوند.

کاردار ایران در لندن به فضای به وجود آمده در مناسبات و بازگشایی سفارتخانه‌های ایران و انگلیس اشاره نمود و گفت: سفارت ایران در انگلستان آماده ارائه هرگونه کمک برای پیشبرد پیوند میان دانشجویان و اساتید ایرانی در خارج از کشور با مراکز داخل ایران می باشد.

محمدحسن حبیب‌الله‌زاده در دیداری که با اعضای انجمن اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا داشته است عنوان نمود: سفارت ایران با توجه به فضای ایجاد شده در مناسبات و بازگشایی سفارتخانه‌های دو کشور تلاش می نماید تا بسترهای لازم را برای ایجاد پیوند میان محققان و دانشجویان ایرانی مقیم انگلیس و مراکز تحقیقات و دانشگاهی در داخل کشور فراهم آورد.

حبیب‌الله‌ زاده در ادامه اضافه نمود: سفارت و دستگاه‌های داخل کشور برای حل مشکلات کنسولی دانشجویان شاغل به تحصیل در انگلیس آمادگی دارند و به برشمردن خدمات و تسهیلات بخش کنسولی سفارت ایران برای دانشجویان ایرانی در انگلیس پرداخت.

کاردار ایران در لندن در این دیدار یادآور نمود: دانشجویان ایرانی در خارج از کشور ظرفیت‌های علمی بالایی دارند و توجه به ارتقاء فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویی اهمیت بالایی دارد و این موضوع را اقدامی در راستای معرفی و ارائه تصویری صحیح از کشورمان در محیط های علمی و دانشگاهی بیان نمود.

در این جلسه اعضای انجمن اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا به مطرح نمودن پرسش‌ها و نیز مشکلات صنفی دانشجویان شاغل به تحصیل در این کشور پرداختند و لزوم استفاده از توان علمی دانشجویان و اساتید و نخبگان علمی ایرانی که هم اینک در خارج کشور بسر می‌برند را مورد تایید قرار دادند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...