دانشجویان ایرانی در انگلیس و تسهیلات سفارت ایران

دانشجویان ایرانی در انگلیس و تسهیلات سفارت ایران 

دانشجویان ایرانی در انگلیس از تسهیلات سفارت ایران بهره مند می شوند.

کاردار ایران در لندن به فضای به وجود آمده در مناسبات و بازگشایی سفارتخانه‌های ایران و انگلیس اشاره نمود و گفت: سفارت ایران در انگلستان آماده ارائه هرگونه کمک برای پیشبرد پیوند میان دانشجویان و اساتید ایرانی در خارج از کشور با مراکز داخل ایران می باشد.

محمدحسن حبیب‌الله‌زاده در دیداری که با اعضای انجمن اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا داشته است عنوان نمود: سفارت ایران با توجه به فضای ایجاد شده در مناسبات و بازگشایی سفارتخانه‌های دو کشور تلاش می نماید تا بسترهای لازم را برای ایجاد پیوند میان محققان و دانشجویان ایرانی مقیم انگلیس و مراکز تحقیقات و دانشگاهی در داخل کشور فراهم آورد.

حبیب‌الله‌ زاده در ادامه اضافه نمود: سفارت و دستگاه‌های داخل کشور برای حل مشکلات کنسولی دانشجویان شاغل به تحصیل در انگلیس آمادگی دارند و به برشمردن خدمات و تسهیلات بخش کنسولی سفارت ایران برای دانشجویان ایرانی در انگلیس پرداخت.

کاردار ایران در لندن در این دیدار یادآور نمود: دانشجویان ایرانی در خارج از کشور ظرفیت‌های علمی بالایی دارند و توجه به ارتقاء فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویی اهمیت بالایی دارد و این موضوع را اقدامی در راستای معرفی و ارائه تصویری صحیح از کشورمان در محیط های علمی و دانشگاهی بیان نمود.

در این جلسه اعضای انجمن اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا به مطرح نمودن پرسش‌ها و نیز مشکلات صنفی دانشجویان شاغل به تحصیل در این کشور پرداختند و لزوم استفاده از توان علمی دانشجویان و اساتید و نخبگان علمی ایرانی که هم اینک در خارج کشور بسر می‌برند را مورد تایید قرار دادند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...