وام های دانشجویی پیام نور

وام های دانشجویی پیام نور

جزئیات وام های دانشجویی پیام نور اعلام شد.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور جزئیات انواع وام های دانشجویی و سقف و مقدار وام شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور را در مقاطع مختلف تحصیلی شرح داد.

محمد اورکی: سقف وام شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور را اعلام نمود و گفت: سقف وام پیام نور در مقطع کارشناسی هر ترم  ۳۰۰ هزار تومان، سقف وام پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد هر ترم یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سقف وام پیام نور در مقطع دکتری هر ترم  ۲.۵ میلیون تومان است که صندوق رفاه دانشجویان اعتبار آن را تامین خواهد نمود.

وی در ادامه اظهار نمود: در نیمسال تحصیلی گذشته ۷ میلیارد تومان معادل ۷۰ میلیارد ریال به دانشجویان وام شهریه اختصاص داده شد و در نیم سال دوم نیز ۷.۵ میلیارد تومان برای کل دانشگاه توزیع شده است.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور یادآور شد: همچنین با توافق بنیاد علوی با صندوق رفاه دانشجویان ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار به دانشجویان دانشگاه پیام نور اختصاص داده است که این وام بیشتر ویژه دانشجویان بی بضاعت و بدون کارمزد می باشد.

همچنین یک نوع وام دیگر نیز تحت عنوان  وام سبد مادران شیرده به دانشجویان باردار گرفته است. این وام از دوره ۳ ماهگی بارداری تا ۶ ماهگی نوزارد با هماهنگی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به متقاضیان اختصاص داده می شود، گفتنی است که وام بلاعوض سبد مادران شیرده به دانشجویان مادر سرپرست خانوار و یا دانشجویانی که همسرشان باردار است در مناطق کم برخوردار و محروم تعلق خواهد گرفت.

همچنین دانشجویان دانشگاه پیام نور علاوه بر وام های نام برده می توانند از بانک های صادرات و تجارت براساس رایزنی های صورت گرفته وام دریافت نمایند.

وی اضافه نمود: تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور از طریق سیستم گلستان برای دریافت وام شهریه متغیر از بانک تجارت ثبت نام نموده اند، این دانشجویان بدهکار بوده و با ورود به سیستم گلستان و پرداخت وام شهریه ثابت می توانند برای دریافت وام شهریه متغییر اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین بانک صادرات نیز براساس تفاهم نامه ای که بین دانشگاه و این بانک منعقد شده است، ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار برای دریافت وام به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی اختصاص داده است که تاکنون بالغ بر ۴۰ هزار نفر از دانشجویان برای دریافت این وام ثبت نام به عمل آورده اند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...