اعلام آمار جذب هیات علمی

اعلام آمار جذب هیات علمی

آمار جذب هیات علمی دانشگاه‌ها در دو سال گذشته اعلام گردید.

رئیس دانشگاه آزاد با اعلام آمار جذب هیات علمی دانشگاه‌های کشور در طی دو سال گذشته اظهار نمود: سهم دانشگاه آزاد در ارتقای آمار نسبت استاد به دانشجو ۴۲ درصد بوده است.

حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با اعلام آماری از جذب هیات علمی دانشگاه‌های کشور در طی دو سال گذشته بیان نمود: نسبت استاد به دانشجو در کل دانشگاه‌های کشور در مهرماه سال ۹۲ ، یک به ۶۵ بوده است و این در حالی است که این میزان در بهمن ماه سال ۹۴ به یک به ۶۴ رسیده است.

آمار دانشگاه آزاد در جذب هیات علمی به این صورت می باشد که نسبت استاد غیرهمگن به دانشجو در دانشگاه آزاد در مهرماه سال ۹۲ یک به ۵۱ بوده است که در بهمن ماه سال ۹۴ به یک به ۴۷ رسیده است و این آمار برای نسبت استاد همگن به دانشجو در دانشگاه آزاد در مهر ۹۲ یک به ۴۱ بوده است که در بهمن ۹۴به یک به ۳۷ رسیده است.

همچنین اعضای هیات علمی تمام وقت که از مهرماه سال ۹۱ تا بهمن سال ۹۴ جذب دانشگاه آزاد شده اند 2946 نفر بوده است و  2000 پرونده نیز در دست بررسی می باشند.

وی ادامه داد: تا ۳۱ خرداد سال ۹۵ نیز مقرر است 3900 عضو هیات علمی جدید جذب شوند، همچنین 2556 مربی نیز به سمت استادیاری ارتقا خواهند یافت، به عبارت دیگر از مهرماه سال ۹۱ تا بهمن ۹۴، بیش از ۱۱ هزار عضو هیات علمی به اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اضافه شده است.

میرزاده در نهایت افزود: در تمامی دانشگاه‌های کشور از اول مهرماه سال ۹۲ تا اول دی ماه سال ۹۴ جذب هیات علمی 7062 نفر بوده است که 2946 نفر مربوط به دانشگاه آزاد است به بیان بهتر، یعنی سهم دانشگاه آزاد در ارتقای آمار نسبت استاد به دانشجو ۴۲ درصد بوده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...