کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 95

کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 95 

کارت کنکور دکتری 95 از روز سه شنبه 11 اسفند  قابل دریافت می باشد.

دریافت کارت شرکت در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 95 از سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر می باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت : داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ از ۱۱ اسفند تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۳ اسفند فرصت دارند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

دکتر حسین توکلی اضافه نمود: ۱۵۸ هزار و ۹۴ داوطلب در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ ثبت نام کردند که از این میان تعداد ۶۷ هزار و ۳۸۲ نفر معادل ۴۶.۶۲ درصد داوطلبان زن و تعداد ۹۰ هزار و ۷۱۲ نفر معادل ۵۷.۳۸ داوطلبان مرد می باشند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: کارت شرکت در آزمون دکتری سال 95 از روز سه شنبه ۱۱ اسفند تا ساعت ۲۴ پنجشبه ۱۳ اسفند بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت پرینت کارت خود را تهیه نمایند. 

زمان و نحوه برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز سال95

توکلی تصریح نمود: آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ صبح روز جمعه ۱۴ اسفند در ۵۴ شهر برگزار خواهد شد و فرآیند آزمون از ۸ صبح آغاز می گردد و و درب های ورود به جلسه آزمون ساعت ۷:۳۰ دقیقه بسته خواهد شد، گفتنی است که برای حضور در جلسه آزمون پرینت کارت آزمون به همراه کارت ملی و شناسنامه عکس دار الزامی می باشد.

وی به ضرایب دروس آزمون دکتری اشاره نمود و گفت: ضریب دروس زبان خارجی عمومی و ضریب استعداد تحصیلی یک است و ضریب دروس اختصاصی چهار در نظر گرفته شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه نمود: دو بسته به داوطلبان آزمون دکتری داده می شود که بسته اول حاوی دروس اختصاصی است که همراه با پاسخنامه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و همچنین بسته دوم شامل سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی می باشد. داوطلبان باید به هر دو دفترچه سوالات در مدت زمان ۲۱۰ دقیقه پاسخ دهند و همچنین تعداد سوالات اختصاصی نسبت به هر رشته متفاوت می باشد اما تمامی داوطلبان باید در مدت ۱۲۰ دقیقه به سوالات این دفترچه پاسخگو باشند، همچنین تعداد ۳۰ سوال برای استعداد تحصیلی و تعداد ۳۰ سوال نیز برای آزمون زبان عمومی طراحی شده است که داوطلبان باید در مدت ۹۰ دقیقه به سوالات این دفترچه نیز پاسخگو باشند.

توکلی در نهایت افزود: تمامی دفترچه ها شخصی سازی شده اند و نام و نام خانوادگی داوطلب و شماره داوطلب بر روی آن مندرج است، لازم به ذکر است که دفترچه ها متنوع بوده و در عناوین A.B.C.D.E.F تقسیم بندی شده اند، نتایج اولیه آزمون دکتری 95 نیز بصورت کارنامه شامل سنجش علمی و تراز نمره در هفته اول اردیبهشت ماه سال ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...