پذیرش دانش پژوه کارشناسی ارشد

پذیرش دانش پژوه کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت

حسین رکن الدینی معاون آموزشی موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت اعلام کرد که در بخش برادران طلبه سطح 2 برای دوره کارشناسی ارشد در 4 رشته اخلاق کاربردی، راهنمایی و مشاوره، روان شناسی اسلامی و تربیت اخلاقی دانش پژوه می پذیرند.

وی اعلام کرد که آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم و تحقیقات فناوری و سازمان سنجش برگزار می شود.

وی افزود که دانش پژوهان موسسه کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از بین طلاب ممتاز حوزه های علمیه سراسر کشور انتخاب شده و هیچ گونه شهریه تحصیلی با توجه به مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری از آن ها گرفته نمی شود.

وی اعلام کرد مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از 22 آذرماه تا 22 دی ماه است که مرحله اول پذیرش به صورت آزمون کتبی در دوم اردیبهشت ماه سال 95 برگزار می شود و مرحله دوم به صورت شفاهی در تیر و مردادماه سال 95 برگزار می شود لذا تمام متقاضیان با مراجعه به نشانی www.ueae.ir یا با تماس به شماره 02532930620 برای ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزود که موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت در سال 1390 به کمک فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و با مجوز رسمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری تاسیس شده و تاکنون موفق به برگزاری 4 دوره و تربیت 200 دانش پژوه در مقطع کارشناسی ارشد شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...