اعلام ظرفیت پذیرش ارشد فراگیر پیام نور

اعلام ظرفیت پذیرش ارشد فراگیر پیام نور

ظرفیت پذیرش ارشد فراگیر پیام نور اعلام گردید.

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور عنوان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهرماه ظرفیت پذیرش از ۹۵ دانشگاه پیام نور ۲۰ هزار و ۹۶۰ نفر خواهد بود.

آقای ابوالفضل فراهانی در بازدید خود از حوزه امتحانی دانشگاه پیام نور جنوب تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: در شانزدهمین دوره آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از ۶۴ هزار و ۵۴۳ داوطلب ثبت نام به عمل آمد که از این تعداد ۳۱ هزار و ۱۴۶ نفر زن و ۳۳ هزار ۳۹۷ نفر مرد بوده اند.

گفتنی است که آزمون تحصیلات تکمیلی فراگیر دانشگاه پیام نور در ۹۹ شهرستان و در ۱۱۵ حوزه امتحانی در روز پنجشنبه ۱۳ اسفندماه ۹۴ به صورت همزمان برگزار گردید.

آقای فراهانی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در ادامه سخنانش افزود: تعداد شرکت کنندگان در هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم انسانی ۵۴ هزار و ۸۰۷ نفر، علوم پایه ۲۰۳۹ نفر، فنی و مهندسی ۵۳۳۴ نفر و در نهایت کشاورزی و منابع طبیعی ۵۸۱ نفر و هنر ۱۷۸۲ نفر می باشد.

وی به اینکه آزمون یاد شده نمره منفی نخواهد داشت اشاره نمود و اضافه کرد: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهرماه ۹۵ دانشگاه پیام نور ۲۰ هزار و ۹۶۰ نفر خواهد بود.

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور همچنین گفت: درشانزدهم دوره فراگیر کارشناسی ارشد، داوطلبان در ۹۵۰ کد رشته محل به رقابت خواهند پرداخت که از این تعداد پذیرش در ۸۳۸ کد رشته محل به صورت آموزشی و پژوهشی و در ۱۱۲ رشته به صورت الکترونیکی خواهد بود.

ایشان به شیوه پذیرش فراگیر که از ویژگی های خاص این دانشگاه می باشد اشاره نمود و اظهار داشت: با این شیوه پذیرش توان علمی داوطلبان در رشته مورد نظرسنجیده خواهد شد و در حقیقت افرادی که در دروس تخصصی رشته مورد تقاضای خود قوی تر باشند، پذیرفته به شمار می روند.

دانشگاه پیام نور می تواند بستر لازم جهت ادامه تحصیل هموطنان به ویژه شاغلین را با بهترین کیفیت آموزشی فراهم کند، تقویت زیر ساخت آموزش بر پایه رسانه و تولید محتوای الکترونیکی از اولویت های کاری معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی پیام نور می باشد که علاوه بر ارتقا کیفیت تحصیلی گامی در جهت تسهیل امر آموزش و سنجش نیز می باشد.

لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور از طریق فراگیر خواهند توانست این دوره را به شیوه آموزش محور و یا پژوهش محور به سرانجام برسانند.

آقای فراهانی در پایان سخنانش گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۵ به اطلاع داوطلبین عزیز خواهد رسید

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...