دانشگاه علم و فرهنگ و راه اندازی رشته های میان رشته ای وب

دانشگاه علم و فرهنگ و راه اندازی رشته های میان رشته ای وب

رشته های میان رشته ای وب در دانشگاه علم و فرهنگ راه اندازی خواهند شد.

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ با اعلام این خبر گفت: رشته های میان رشته ای راه اندازی شده در دانشگاه علم و فرهنگ در مقطع ارشد شامل تجارت الکترونیک، اوقات فراغت و گردشگری بر پایه وب خواهند بود

محمد حسین ایمانی خوشخو ادامه داد: دانشگاه علم و فرهنگ یکی از بزرگترین دانشگاه های غیر دولتی و وابسته به جهاد دانشگاهی است و طی چند سال آینده به عنوان یکی از دانشگاه‌های نسل سوم(کارآفرین) شناخته خواهد شد.

وی افزود:  دانشگاه علم و فرهنگ در حال حاضرمتناسب با نیازهای جامعه حرکت می نماید و این دانشگاه در نظر دارد  نیروهایی پرورش دهد که  فارغ التحصیلانی شاغل باشند.

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ تاکید نمود: در حال حاضر این دانشگاه به سمت رفع نیازهای جامعه قدم بر می دارد. گفتنی است که یکی از برنامه های دانشگاه علم‌ و فرهنگ برگزاری همایش های ملی متناسب با نیاز جامعه است و در همین راستا در برگزاری چند دوره همایش ملی و بین المللی توفیق داشته ایم.

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ در ادامه سخنانش افزود: نگاه پژوهشی پیرامون وب در منطقه کمتر دیده شده است و یکی از دستاوردهای مهم دانشگاه علم و فرهنگ در سال گذشته ارائه ایده های جدید پیرامون این مساله بوده است. اغلب این ایده ها در غالب سخنرانی مطرح و مورد توجه دستگاه های ذی ربط قرار گرفته اند.  

ایمانی خوشخو در نهایت اظهار داشت:  ویژگی بین رشته ای بودن وب و ارتباط آن با رشته های مختلف علوم اجتماعی و انسانی، فرهنگ و رسانه و غیره انجام کار پژوهشی را مشکل تر می کند اما گستردگی این علم را نشان می دهد،  وب پژوهی نیز یکی از علوم میان رشته ای به شمار می رود ‌که ما در این دانشگاه تلاش می نماییم به این زمینه بیشتر توجه کنیم.

ایمانی خوشخو خاطر نشان نمود: یکی دیگر از نیازهای پیش رو در حوزه وب پژوهی ورود بیشتر ادبیات فارسی به وب می باشد، چراکه بر مبنای آمار سازمان فناوری اطلاعات کشور کمتر از ۹ دهم درصد ادبیات فارسی به حوزه وب وارد شده است که این آمار مطلوب نیست و قطعا برای گسترش و توسعه این کار نیاز به پایه ریزی های علمی و دقیق داریم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...