توسعه همکاری ها با ورود روسای ۷ دانشگاه اقلیم کردستان عراق به ایران

توسعه همکاری ها با ورود روسای ۷ دانشگاه اقلیم کردستان عراق به ایران

روسای ۷دانشگاه اقلیم کردستان عراق  به منظور توسعه همکاری ها وارد ایران شدند.

رئیس مرکز همکاری‌های بین الملل وزارت علوم از ورود هیات عالی آموزش عالی اقلیم کردستان عراق به ریاست وزیرعلوم این اقلیم به ایران خبر داد و اظهار نمود: روسای ۷ دانشگاه مهم این اقلیم وزیر را همراهی نمودند.

 حسین سالار آملی در این رابطه افزود: وزیرعلوم آموزش عالی اقلیم کردستان عراق شب گذشته به همراه روسای ۷ دانشگاه مهم و بزرگ این اقلیم مانند اربیل، پلی تکنیک سلیمانیه عراق و دیگر روسای دانشگاه های مهم وارد کشور شدند. 

سالار آملی ادامه  داد: مقرر است در رابطه با اعزام دانشجو به جمهوری اسلامی ایران، انجام پروژه‌های مشترک و ایجاد شعبه دانشگاهی در کشور اقلیم کردستان عراق بحث و بررسی صورت خواهد گرفت.

رئیس مرکز همکاری‌های بین الملل وزارت علوم خاطرنشان نمود: توسعه همکاری های مشترک با دانشگاه های اقلیم کردستان عراق در اولویت قرار دارد و ما قادر خواهیم بود با تکیه بر مشترکات زمینه را برای توسعه و تقویت فعالیت های این حوزه فراهم نماییم.

در سال ۹۴، ۱۴۸۴هیات خارجی به داخل کشور سفر نمودند و دانشگاه های کشور در دوره پساتحریم با بسیاری از دانشگاه‌های بزرگ دنیا همکاری علمی و فناوری داشتند که در سال جاری نیز این تعاملات بین المللی درحال پیگیری می باشد.

از دیگر برنامه های امور بین الملل وزارت علوم می توان به انجام دوره های پژوهشی مشترک با کشورهای خارجی اشاره نمود که با توجه به بیانات رئیس مرکز همکاری های وزارت علوم در سال ۹۵ تعداد برگزاری دوره های پژوهشی با کشورهای خارجی دو برابر افزایش داشته است. همچنین وزارت علوم اعلام نموده است که در سال گذشته با ۹۵ کشور خارجی دوره پژوهشی مشترک برگزار نموده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...