اعلام میزان سهمیه بورسیه دانشگاه شهید بهشتی

اعلام میزان سهمیه بورسیه دانشگاه شهید بهشتی

میزان سهمیه بورسیه دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی با اعلام این خبر گفت: سهمیه بورسیه اختصاص یافته به دانشگاه شهید بهشتی در سال جاری توسط وزارت علوم  ۱۵ نفر می باشد.

محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه شهید بهشتی در رابطه با وضعیت بورسیه دانشگاه شهید بهشتی در سال جاری اظهار داشت: وزارت علوم 15 سهمیه به دانشگاه شهید بهشتی اختصاص داده است که این افراد از طریق سازمان سنجش در حال معرفی می باشند و باید در امتحانات مصاحبه و فرآیندها شرکت نمایند تا که برخی از آنها برای گرفتن دکتری و برخی دیگر برای هیأت علمی تایید گردند.

همچنین بر اساس ابلاغیه وزارت علوم مبنی بر واگذاری اختیار بورس به دانشگاه‌ها، دانشگاه تصمیم گیرنده اصلی بورس می باشد و وزارت علوم به عنوان تامین کننده اعتبارات وارد عرصه می شود.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی در ادامه سخنانش افزود: بورسیه تحصیلی مسئله‌ای است که تصمیم گیری جزئیات آن بر عهده وزارت علوم می باشد و انتخاب فرد به دانشگاه‌ها واگذار شده است،  دانشگاه نیز از بین کسانی که در آزمون دکتری که سازمان سنجش متولی برگزاری آن است شرکت نموده اند و خواهان بورسیه می باشند و معرفی گردیده اند، برای انتخاب دانشجویان بورسیه مورد نظر دانشگاه، فرآیند مصاحبه و آزمون به عمل می آورد.

طهرانچی در مورد شایعاتی که بیان می کند با توجه به واگذاری فرآیند بورس به دانشگاه ها، آنها سلیقه ای عمل می نمایند افزود: دانشگاه نمی‌تواند سلیقه ای عمل کند، بدان علا که تمامی مراحل توسط وزارت علوم صورت می‌گیرد و فقط انتخاب افراد به دانشگاه واگذار شده است؛ بنابراین این مسئله به هیچ‌‌وجه صحیح نیست.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...