انعقاد تفاهم نامه بانک ملت و دانشگاه پیام نور

انعقاد تفاهم نامه بانک ملت و دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور و بانک ملت تفاهم نامه همکاری منعقد نمودند.

بانک ملت و دانشگاه پیام نور در راستای افزایش همکاری ها، تفاهم نامه امضا نمودند.

در چارچوب تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه پیام نور و بانک ملت انواع خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک به دانشگاه ارائه می گردد.

مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضا و تبادل این تفاهم نامه به سابقه همکاری این بانک و دانشگاه پیام نور اشاره نمود و افزود: بانک ملت همیشه به عنوان یک مشتری ارزنده و برتر به دانشگاه پیام نور نگاه کرده و تمام سعی خود را به کار خواهد بست تا نیازهای مالی دانشگاه پیام نور را برآورده سازد.

ایشان انعقاد این تفاهم نامه را اقدامی در راستای افزایش کمی و کیفی سطح همکاری های طرفین خواند و اظهار امیدواری نمود تفاهم نامه یاد شده منشاء خیر و برکت برای بانک ملت و دانشگاه  پیام نور قرار بگیرد.

رییس دانشگاه پیام نور نیز در این مراسم با قدردانی از همکاری مطلوب بانک ملت اعلام نمود که کارکنان این دانشگاه، از عملکرد بانک ملت رضایت خاطرکامل دارند و هم اکنون دانشگاه  پیام‌نور به عنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور، 540 شعبه و مرکز در داخل و 68 نمایندگی در خارج از کشور دارد و بخش عمده ای از دانشجویان آن، از اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه به شمار می روند که با پرداخت هزینه ای پایین، در این دانشگاه به تحصیل مشغول هستند.

محمود اخلاقی، عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور بانکداری شرکتی نیز در این‌جلسه به سخنرانی پرداخت و گزارشی از عملکرد بانک در همکاری با دانشگاه پیام نور ارائه نمود و اظهار داشت: نصب سامانه محب، تخصیص حساب پشتیبان برای حساب های غیردولتی، نصب خودپرداز وcashless، اعطای تسهیلات خرید مسکن به اعضای هیات علمی و تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان پیام نور، از اقدامات بانک ملت در این رابطه می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...