آمار استخدام آموزش و ‌پرورش در سال جاری

آمار استخدام آموزش و ‌پرورش در سال جاری

۱۸ هزار معلم از مهرماه استخدام آموزش و پرورش خواهند شد.

رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: تعداد ۱۸ هزار نفر از مهرماه جذب آموزش و پرورش می شوند که فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و پذیرفته شدگان آزمون استخدامی خواهند بود.

محمدحسین سلیمی جهرمی در نشستی که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: آموزش و پرورش کشور بر اساس سند تحول بنیادین باید از یک نهاد آموزشی به یک نهاد فرهنگی، اجتماعی و مولد سرمایه‌های انسانی مبدل گردد.

ایشان اضافه نمودند: توسعه کشور در یک کلام در گرو برخورداری آموزش و پرورش از معلمان شایسته در ابعاد مختلف حرفه‌ای و تخصصی می باشد و در عین حال معلمانی که عاشقانه به کار خود دل داده و علاقه مند حرفه مقدس معلمی باشند.

رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش اظهار نمود: تحول در نیروی انسانی و آموزش و پرورش به برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای نیازمند است که آموزش و پرورش از چند سال گذشته با توجه به سند تحول، اقداماتی را در این خصوص انجام داده است.

سلیمی جهرمی ادامه داد: ایجاد دانشگاه فرهنگیان و بازنگری در برنامه‌های آن در جهت جذب و تربیت نیروی انسانی خواهد بود و تعدادی نیز از طریق کنکور سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد و تعدادی دیگر نیز از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش کشور جذب می شوند که موظف هستند یکسال در دانشگاه فرهنگیان، مهارت‌ها و شایستگی‌های معلمی را فرا بگیرند.

وی یادآور شد: تعداد ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل خواهند شد که مهر ماه سال جاری جذب آموزش و پرورش می گردند و د ر مدارس به تدریس خواهند پرداخت. همچنین تعداد ۵ هزار نیرو که از آزمون استخدامی جذب شده اند نیز از مهرماه سال تحصیلی ۹۵-۹۶ وارد مدارس می گردند.

رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با استخدام جدید در وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: استخدام وزارت آموزش وپرورش با توجه به نیازی که داریم صورت خواهد گرفت و  درخواست سهمیه برای استخدام را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی  ارسال نموده ایم که منتظر اعلام نتیجه آن از طرف این سازمان می باشیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...