اعلام فراخوان دانشجویان بورسیه دکتری

اعلام فراخوان دانشجویان بورسیه دکتری

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام متقاضیان برای جذب به صورت بورسیه(دانشجویان دکتری) در اردیبهشت ماه سال ۹۵ بزودی اعلام خواهد شد.

محمد علی کی نژاد در ادامه افزود: در حال حاضر دانشگاه‌ها مشغول اعلام نیازهای خود به مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم می باشند و بعد از اعلام نیاز دانشگاه‌ها، اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان و مرکز نظارت آموزش عالی نیازهای اعلام شده را بررسی و ارزیابی خواهد نمود و بعد از طی فرایندی، آنها را منطبق با قوانین، مقررات و نیازهای موجود، اصلاح نموده و نیازهای اصلی را مشخص خواهد نمود.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اضافه نمود: سپس نیازهای واقعی بر روی سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم قرار داده خواهد شد و پس از آن متقاضیان خواهند توانست در زمانی که اعلام خواهد شد، برای ثبت نام فراخوان بورسیه اردیبهشت ۹۵ به سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی مراجعه فرمایند.

ایشان درباره ظرفیت فراخوان بورسیه اردیبهشت ۹۵ اظهار نمودند: احتمالا ظرفیت بورسیه فراخوان اردیبهشت ماه ۹۵ برای خارج از کشور حدود ۱۰۰ نفر خواهد بود که البته هنوز این تعداد قطعی نشده است.

کی نژاد اضافه نمود: بعد از اعلام تاریخ ثبت نام فراخوان بورسیه، متقاضیان فراخوان بورسیه ۹۵، حدود یکماه برای ثبت نام فرصت دارند.

گفتنی است که تمامی دانشجویان دکتری می توانند در اعلام نیاز بورسیه شرکت نمایند، بورس خارج از کشور دارای سهمیه مشخص است که دانشگاه ها از اختیار لازم برای فرستادن فرد به خارج کشور و یا تبدیل آن به داخل برخوردار می باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...