شروع ثبت‌نام آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

شروع ثبت‌نام آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

ثبت نام آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای آغاز شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام این خبر اظهار نمود: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌ کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی از 22 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

حسین توکلی ادامه داد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال 95 از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و تا 29 اردیبهشت ماه ادامه می یابد.

لازم است که تمامی متقاضیان در مدت تعیین شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون نامبرده اقدامات مقتضی را انجام دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با هزینه ثبت‌نام آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای توضیح داد: هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی  پرداخت خواهد شد و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسبت به پرداخت مبلغ 180 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام فرمایند.

وی در ادامه سخنانش افزود: داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی هستند ضرورت دارد علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت 46 هزار ریال دیگر نیز اقدام نمایند.

همچنین اطلاعیه‌های تکمیلی برای ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای از دوشنبه 20 اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش و نشریه‌ پیک سنجش منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و حرفه ای از سه‌شنبه 21 اردیبهشت ماه  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده خواهد شد.

دکتر توکلی  تصریح نمود: پذیرش در برخی از رشته‌های این آزمون بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد،اطلاعات کامل پذیرش در رشته‌های نام برده در دفترچه راهنما درج خواهد شد.

دکتر توکلی در نهایت در مورد زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای اظهار داشت: آزمون آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش در آنها از طریق آزمون صورت می پذیرد در روز جمعه 22 مرداد ماه در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...