اعلام زمان انتشار نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۵

اعلام زمان انتشار نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۵

زمان انتشار نتایج ارشد ۹۵ اعلام شد.

ابراهیم خدایی صبح امروز، پنج شنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ماه از حوزه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ در دانشگاه فرهنگیان بازدید به عمل آورد

وی در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ در رابطه با آزمون ارشد گفت: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ و بیست و یکمین المپیاد دانشجویی امروز و فردا با شرکت تعداد ۷۶۲ هزار نفر برگزار خواهد شد که البته آمار دریافت کنندگان کارت ورود به جلسه ۸۲۹ هزار نفر بوده است.

همچنین آمار شرکت کنندگان در ارشد ۹۵ به تفکیک جنسیت شامل، حدودا ۵۲ درصد خانم و ۴۸ درصد آقا هستند که در چهار نیم روز به رقابت باهم می پردازند، صبح امروز حدود ۲۹۲ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده و بعد از ظهر امروز نیز ۱۴۵ هزار نفر در این آزمون شرکت خواهند نمود.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور اضافه نمود: فردا صبح ۲۷۲ هزار و عصر فردا ۱۱۸ هزار نفر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

خدایی به تعداد ظرفیت های پذیرش ارشد 95 که به سازمان سنجش اعلام شده است اشاره کرد و اضافه نمود: تعداد ظرفیت هایی که تا الان از سوی دانشگاه ها به سازمان سنجش اعلام شده است و هنوز نهایی نشده است حدود ۱۴۰ هزار نفر می باشد.

رئیس سازمان سنجش در ادامه سخنانش اظهار نمود: نتیجه اولیه آزمون ارشد 95 نیمه دوم خرداد ماه اعلام خواهد شد. در این بازه زمانی نیز انتخاب رشته دانشجویان صورت می پذیرد، سوالات امتحانی ارشد 95روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد و چهارشنبه هفته آینده کلید اولیه سوالات ارشد 95 در سایت سازمان قرار داده می شود.

وی در مورد زمان اعلام نتیجه نهایی آزمون ارشد ۹۵ نیز گفت: نتیجه نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دهه دوم شهریورماه اعلام می گردد..

گفتنی است که تعداد متقاضیان آزمون ارشد نسبت به سال گذشته، با کاهشی در حدود ۵۰ هزار نفری روبرو بوده است. طبیعی است که ظرفیت ها افزایش یافته  است، در صورتیکه ما روند کاهش را پیش بینی نموده بودیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...