اعلام شرایط استفاده از وام ویژه دوره تحصیلی دکتری

اعلام شرایط استفاده از وام ویژه دوره تحصیلی دکتری

شرایط استفاده از وام ویژه دکتری تخصصی اعلام گردید.

صندوق رفـاه دانشجویان وزارت علوم شرایط استفـاده از وام ویژه دکتـری در نیمسال دوم تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام نمود.

دانشجویان مقطع دکتری روزانه دانشگاه های وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای بهره مندی از وام ویژه دکتری در نیمسال دوم تحصیلی جاری می توانند در زمان هایی که دانشگاه محل تحصیلشان اعلام می نماید به اداره خدمات دانشجویی مراجعه فرمایند.

با توجه به اعلام صندوق رفاه دانشجویان، دانشجویانی که پروپوزال آنها به تصویب رسیده است و چنانچه اسامی آنها در لیست ارسال شده از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه باشد می توانند اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که به دریافت کنندگان پژوهانه و دانشجویانی که بدهی معوقه در مقاطع تحصیلی قبلی و بدهی در اجاره بهای خوابگاه دارند این وام تعلق نمی گیرد.

* مدارک مورد نیاز برای دریافت وام ویژه دکتری:

داشتن پرونده دانشجویی، کپی کارت دانشجویی خوانا و کارت ملی، ارائه دو سند تعهد محضری با دو ضامن معتبر به همراه حکم کارگزینی ضامنین که کارمند رسمی یا پیمانی باشند از مدارک لازم است.

همچنین دانشجویانی که برای اولین بار قصد دریافت وام ویژه دکتری را دارند،بایستی ابتدا به پژوهشی دانشکده  به منظوردریافت و تکمیل فرم های مربوطه و سپس تایید توسط استاد راهنما و مدیر گروه و معاون پژوهشی دانشکده و معاون پژوهشی دانشگاه  مراجعه نموده و در نهایت به مسئول مربوطه تحویل نمایند.

همچنین دانشجویانی که قبلا از وام ویژه دکتری استفاده نموده اند، می باید برای تمدید درخواست وام و دریافت فرم های مربوطه به امور دانشجویی مراجعه نمایند. ارائه شماره حساب به نام دانشجو نزد بانک تجارت و داشتن تجارت کارت و اخذ برگه از دستگاه عابربانک که درآن شماره حساب قید شده باشد نیز از مدارک لازمه محسوب می گردد.

متقاضیان وام باید در مقطع تحصیلی قبل تسویه حساب نموده باشند و یا دفترچه قسط دریافت کرده باشند و در سیستم صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع فارغ التحصیلی آنان ثبت گردیده باشد. در غیر اینصورت امکان درخواست وام میسر نخواهد شد.

متقاضیان باید با توجه به اعلام صندوق رفاه دانشجویان در تاریخ اعلام شده به مراجع ذی ربط مراجعه فرمایند، پرداخت وام پس از استعلام از مراجع ذیصلاح صورت خواهد گرفت و دریافت مدارک به منزله موافقت با پرداخت وام نمی باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...