ورود دو هیات دانشگاهی ایتالیا به ایران

ورود دو هیات دانشگاهی ایتالیا به ایران

طی هفته آینده، دو هیات دانشگاهی ایتالیا وارد ایران خواهند شد.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل با اعلام این خبر گفت: دو هیات دانشگاهی کشور ایتالیا که متخصص در زمینه‌های فنی و مهندسی و علوم انسانی می باشند، در طی هفته آینده به منظور گسترش ارتباطات بین دانشگاهی به ایران سفر خواهند نمود.

دکتر حسین سالار آملی در ادامه سخنانش تاکید نمود: هدف از ورود دو هیات ایتالیایی به ایران برقراری ارتباطات علمی با دانشگاه‌های کشور ایران می باشد و مقرر است در این سفر تفاهم‌نامه‌هایی در سطح دانشگاهی نیز بین دو کشور منعقد گردد، دو هیات یاد شده شامل استاد و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های پلی تکنیک میلان ایتالیا و لاساپینزای روم می باشند.

گفتنی است که هیات دانشگاه پلی تکنیک میلان که یک دانشگاه فنی می باشد از 31 اردیبهشت‌ماه لغایت 7 خرداد 95 در ایران حضور خواهد داشت و درخواست بازدید از دانشگاه‌های تهران، صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، صنعتی شریف، علم و صنعت، تربیت مدرس و وزارت خانه های نیرو و راه و شهرسازی را مطرح نموده اند.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل بر اینکه هدف از بازدیدها، گسترش همکاری های علمی دانشگاهی بین ایران و ایتالیا است، تاکید نمود و اظهار داشت: به خاطر اینکه هیات پلی تکنیک در زمینه مهندسی عمران، معماری و مکانیک به فعالیت مشغولند، لذا سعی خواهد شد از دانشگاه هایی که در زمینه پلی تکنیک فعالیت می کنند بازدید نمایند و امکان دارد بازدید از دانشگاه هنر، پارک های علم و فناوری یا شهرک‌های علم و فناوری در اصفهان نیز در برنامه بازدید این هیات گنجانده شود.

وی در ادامه سخنانش در رابطه با هیات دوم توضیح داد: هیات لاساپینزا نیز از 3 تا 7 خردادماه در ایران حضور خواهند یافت.این انشگاه که یک دانشگاه قدیمی محسوب می شود در رشته هایی مانند تاریخ، علوم انسانی، علوم اجتماعی و زمینه های مشابه دیگر به فعالیت مشغول است، تعداد اعضای این هیات 7 نفر می باشد و ریاست آن را معاون رییس دانشگاه عهده دار است.

سالار آملی در خاتمه سخنانش درمورد بازدیدهای هیاتی از دانشگاهی لاساپینزا در ایران نیز توضیحاتی ارائه نمود و افزود: مقرر است که این هیات از دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر بنیاد ایران شناسی، پژوهشگاه میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بازدید به عمل آورد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...