انتشار راهنمای انتخاب رشته تحصیلی دانش آموزان در اردبیل

انتشار راهنمای انتخاب رشته تحصیلی دانش آموزان در اردبیل

راهنمای انتخاب رشته تحصیلی دانش‌آموزان در اردبیل منتشر گردید.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش استان اردبیل با اعلام این خبر گفت: جزوه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی دانش‌آموزان در استان اردبیل منتشر گردید.

مصطفی کافی در حاشیه جلسه هم‌اندیشی ضرورت‌های مشاوره برای انتخاب رشته اظهار نمود: در این مجموعه نحوه انتخاب رشته پایه نهم متوسطه دوره اول به صورت کامل و گسترده تشریح شده است.

وی تأکید نمود: انتخاب رشته سرنوشت و آینده زندگی دانش‌آموز را متحول خواهد نمود و در این طرح سعی شده است، عوامل مؤثر بر انتخاب رشته تشریح شده و ضرورت‌های آن به دانش‌آموز ارائه گردد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش استان در ادامه سخنانش تشریح نمود: برای هدایت تحصیلی صحیح دانش‌آموز به صورتی که بتواند آینده شغلی خود را تضمین نماید باید از انتخاب رشته صحیح اقدام نموده‌ و علاوه بر استعداد وی به مقتضیات بازار کار نیز توجه نمود.

وی مناسب‌ترین انتخاب را انتخابی متناسب با استعداد، علایق، ویژگی‌های روحی و از طرفی نیزامکانات و فرصت‌های شغلی دانش‌آموزان معرفی نمود و بدون توجه داشتن به یکی از این مؤلفه‌ها انتخاب دانش‌آموز در آینده مشکل‌ساز می گردد.

کافی  ادامه داد: مشاوران بایستی به اهمیت انتخاب رشته و هدایت تحصیلی صحیح دانش‌آموزان توجه کنند و برای تحقق این مهم،  جزوه راهنما اطلاعات و مشخصات رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و محل قرارگیری مراکز آن در اختیار مشاوران قرار داده شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...