اعلام آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه غیر انتفاعی

اعلام آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه غیر انتفاعی

مهلت ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای و غیر انتفاعی تا 29 اردیبهشت ماه خواهد بود.

مشاور عالی سازمان سنجش به فرصت ثبت‌نام در دوره کاردانی دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی تا تاریخ ۲۹ اردیبهشت اشاره نمود و افزود‌ پذیرش در ۳۱ رشته امتحانی بدون آزمون و در ۱۱ رشته امتحانی با آزمون صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دور‌ه‌های کاردانی دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی سال 95 از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت 95 منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده و تا روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه خاتمه خواهد یافت، بنابراین به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود در فرصت باقی مانده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به تکمیل تقاضانامه اینرنتی ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین بر اساس ضوابط درج شده در دفترچه راهنما، پذیرش برای 42 کدرشته امتحانی صورت خواهد گرفت و برای 31 رشته امتحانی، پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کل دیپلم) صورت می پذیرد، که اطلاعات این رشته‌ها در جدول شماره یک راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی در صفحات 10 و 11 درج شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش بیان نمود:‌ پذیرش دانشجو در 11 رشته امتحانی دوره کاردانی با آزمون صورت خواهد گرفت.

*رشته های پذیرش با آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای:

 الکترونیک (کد 12)، کامپیوتر (کد14)، مکانیک خودرو (کد 17)،  تاسیسات( کد 19)، نقشه کشی و معماری ( کد 23)، نقشه برداری ( کد 24)، حسابداری ( کد 33)، مدیریت خانواده ( کد 36)،‌ تربیت بدنی ( کد 38)، گرافیک ( کد 39) و صنایع غذایی ( کد 51).

همچنین کارت شرکت در آزمون دوره کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و غیر انتفاعی در تاریخ 19 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و داوطلبان تا ساعت 24 روز پنجشنبه 21 مرداد برای دریافت پرینت کارت فرصت خواهند داشت، زمان برگزاری آزمون دوره کاردانی نیز در صبح جمعه 22 مرداد خواهد بود و زمان اعلام نتیجه نهایی آزمون کاردانی فنی و حرفه ای در دهه آخر شهریور ماه می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...