دانشگاه پیام نور و توسعه رشته های الکترونیکی در مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه پیام نور و توسعه رشته های الکترونیکی در مقطع کارشناسی ارشد

رشته های الکترونیکی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد افزایش خواهند یافت.

آقای ابوالفضل فراهانی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ۱۲۲ رشته‌ الکترونیکی این دانشگاه به مقاطع ارشد برای سال تحصیلی جدید افزوده خواهند شد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور به ضرورت توسعه بیش از پیش دانشگاه پیام نور اشاره نمود و بیان داشت: رسالت این دانشگاه در توسعه مسائل آموزشی مبتنی بر فناوری اطلاعات می باشد و It  تولید محتوای الکترونیکی دروس دوره کارشناسی ارشد باید صورت پذیرد.

ایشان عنوان کرد : آن دسته از اساتید دانشگاه پیام نور که علاقه مند به همکاری در تولید محتوای الکترونیکی درس های دانشگاهی می باشند، خواهند توانست درخواست خود را تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه با مراجعه به آدرس  info.lms@pnu.ac.ir به دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور ارسال نمایند.

وی درباره ارزیابی کلاس های الکترونیکی دانشگاه پیام نور بیان کرد: افرادی که دارای شرایط می باشند می توانند آمادگی خود را در دو قسمت ممیزی و ارزیابی کلاس های الکترونیکی ضبط شده در سامانه LMs و همچنین تولید محتوای الکترونیکی از طریق ضبط تدریس الکترونیکی در قالب استاندارد تدوین شده محتوای الکترونیکی اعلام نمایند.

آقای فراهانی با اشاره به اینکه امتحانات رشته های الکترونیکی دانشگاه پیام نور به صورت حضوری برگزار خواهند شد، گفت : به دلیل بالابردن کیفیت و کمیت، امتحانات رشته‌های الکترونیکی در دوره ارشد دانشگاه پیام نور به صورت حضوری در واحدهای دانشگاهی انجام می پذیرد.

ایشان در ادامه افزود : راه اندازی رشته های الکترونیکی در حال حاضر در مقطع ارشد امکان پذیر می باشد و ما نیز در حال آماده نمودن بسترها برای ایجاد رشته های الکترونیکی در دوره کارشناسی می باشیم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور یادآور شد: بدیهی است اعضای هیات علمی برای همکاری می بایست علاوه بر پیشینه تدریس الکترونیکی، دارای رتبه علمی استادیار و بالاتر باشد و حداقل دو نیمسال سابقه تدریس در دروس مورد درخواست را دارا باشد.

آقای فراهانی در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه های تدوین شده در این حوزه آموزش الکترونیکی که مبتنی بر فن آوری اطلاعات است، در سال آتی تعداد محتوای الکترونیکی این دانشگاه به دو برابر و تعداد رشته های دارای مجوز جذب به حالت الکترونیکی به 122 رشته در دوره کارشناسی ارشد افزایش خواهد یافت. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...