آغاز ثبت نام متقاضیان بورسیه جذب هیات علمی

آغاز ثبت نام متقاضیان بورسیه جذب هیات علمی

فرآیند بورسیه جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها آغاز گردید.

از امروز 27 اردیبهشت ماه فراخوان متقاضیان بورسیه جذب هیأت علمی دانشگاه‌های کشور آغاز گردید.

مجتبی صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان در رابطه با فراخوان بورس اردیبهشت ماه ۹۵ اظهار نمود: فراخوان این بورس، مربوط به بورس داخل کشور است و دانشگاه‌ها نیازهای خود به مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم را اعلام می نمایند.

سپس بعد از اعلام نیاز توسط دانشگاه‌ها، اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان و مرکز نظارت آموزش عالی با در نظر گرفتن سیاست حداقلی، نیازهای اعلام شده را بررسی و بعد از طی فرآیندی مشخص، آنها را منطبق با قوانین، مقررات و نیازهای موجود، اصلاح نموده و نیازهای اصلی را مشخص خواهد نمود.

رییس سازمان امور دانشجویان در ادامه بیان داشت: سپس نیازهای واقعی بر روی سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم قرار داده می شود و متقاضیان می توانند در زمانی که اعلام شده برای ثبت نام در فراخوان بورسیه اردیبهشت ۹۵ به سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی مراجعه فرمایند.

صدیقی به ظرفیت بورس داخل اشاره نمود و افزود: به دلیل وجود فارغ التحصیلان دکتری به بورس داخل نیاز زیادی نداریم و ظرفیت زیادی دراین بخش در نظر گرفته نشده است، بنابراین این نیاز بیشتر در دانشگاه هایی است که در مناطق خیلی دور مستقر می باشند.

طبق اطلاعیه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم فرآیند پانزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی بورس دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان اردیبهشت 1395 از 15 اردیبهشت ماه جاری با ثبت نیاز، توسط دانشگاه ها آغاز گردیده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...