دانشگاه پیام نور و صدور مجوز پذیرش دانشجوی خارجی

دانشگاه پیام نور و صدور مجوز پذیرش دانشجوی خارجی

مجوز اخذ پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه پیام نور صادر گردید.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر افزود: با اخذ مجوز از وزارت علوم مقدمات پذیرش دانشجویان خارجی برای این دانشگاه فراهم آمده است.

کریم نجفی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور به جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه پیام نور اشاره نمود و افزود: دانشگاه پیام نور به دلیل داشتن 16 مرکز بین المللی در سراسر دنیا در حال اخذ مجوزهای لازم از وزارت علوم در جهت پذیرش دانشجوی خارجی در واحدهای پیام نور کشور می باشد.

دانشجویان خارجی که برای تحصیل به ایران می آیند سفیران جمهوری اسلامی در سطح دنیا به حساب می آیند که با جذب این افراد در دانشگاه پیام نور فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی به خوبی به آنها انتقال داده می شود.

مشاور امور بین الملل دانشگاه پیام نور در رابطه با ماموریت مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور بیان نمود : رویکرد دانشگاه در مراکز بین المللی شناساندن ظرفیت های خوب علمی و اقتصادی کشور و توسعه زبان فارسی در کشورهای مختلف می باشد و این مسئله هیچ آسیبی به دانشجویان و جوانان طالب علم در داخل کشور وارد نخواهد آورد.

نجفی تاکید نمود: با انجام روندهای لازمه مجوزهای پذیرش دانشجو از وزارت علوم کسب شده و با عنایت و تاکید وزارت علوم مبنی بر بین المللی شدن دانشگاه های کشور مقدمات این کار با سرعت زیادی در حال انجام می باشد.

گفتنی است که مقدمات لازم برای پذیرش دانشجویان فارسی زبان در تمامی مراکز دانشگاه پیام نور در حال انجام می باشد تا این دانشگاه از ظرفیت جمعیت 12 میلیونی کشورهای فارسی زبان نهایت بهره را ببرد.

نجفی خاطرنشان کرد: با پیش بینی های انجام شده مقرر است دانشجویانی از کشورهای پاکستان، هند و تاجیکستان برای تحصیل در دانشگاه پیام نور به کشور وارد شوند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...