زمان برگزاری آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

زمان برگزاری آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ۲۲مرداد برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با بیان این خبر گفت: آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی 95 در روز جمعه 22 مرداد ماه برگزار خواهد شد و اسامی پذیرفته شدگان در شهریور اعلام می گردد.

وی افزود: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی 95 فردا چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه تمام خواهد شد. بنابراین علاقمندان به حضور در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی بایستی هر چه سریعتر به سایت سنجش مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دکتر توکلی در رابطه با تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی صراحتا بیان داشت: تا ساعت 8 صبح امروز،۲۸ اردیبهشت 82 هزار و 285 داوطلب ثبت نام خود را تکمیل نموده اند.

همچنین تعداد کدرشته‌های امتحانی در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، بر اساس ضوابط برای این آزمون 42  کد رشته امتحانی می باشد و ظرفیت پذیرش برای این تعداد کدرشته 279هزار و 411 نفر خواهد بود و پذیرش دانشجویان در 11 رشته از طریق برگزاری آزمون و نمره کل اکتسابی و مابقی رشته‌ها بدون آزمون می باشند.

وی به زمان برگزاری آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی  اشاره نمود و یادآور شد: این آزمون صبح روز جمعه 22 مرداد 95 برگزار خواهد شد و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در دهه سوم شهریور 95 و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...