زمان برگزاری آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

زمان برگزاری آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ۲۲مرداد برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با بیان این خبر گفت: آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی 95 در روز جمعه 22 مرداد ماه برگزار خواهد شد و اسامی پذیرفته شدگان در شهریور اعلام می گردد.

وی افزود: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی 95 فردا چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه تمام خواهد شد. بنابراین علاقمندان به حضور در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی بایستی هر چه سریعتر به سایت سنجش مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دکتر توکلی در رابطه با تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی صراحتا بیان داشت: تا ساعت 8 صبح امروز،۲۸ اردیبهشت 82 هزار و 285 داوطلب ثبت نام خود را تکمیل نموده اند.

همچنین تعداد کدرشته‌های امتحانی در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، بر اساس ضوابط برای این آزمون 42  کد رشته امتحانی می باشد و ظرفیت پذیرش برای این تعداد کدرشته 279هزار و 411 نفر خواهد بود و پذیرش دانشجویان در 11 رشته از طریق برگزاری آزمون و نمره کل اکتسابی و مابقی رشته‌ها بدون آزمون می باشند.

وی به زمان برگزاری آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی  اشاره نمود و یادآور شد: این آزمون صبح روز جمعه 22 مرداد 95 برگزار خواهد شد و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در دهه سوم شهریور 95 و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...