کاهش جمعیت دانشجویی چالش پیش روی دانشگاه ها

کاهش جمعیت دانشجویی چالش پیش روی دانشگاه ها

کاهش جمعیت دانشجویی از مهمترین مسائل دانشگاه ها محسوب می شود.

رئیس کمیسیون امنیت دانشجویی استان قزوین اظهار نمود: در حال حاضر کاهش جمعیت دانشجویی از مهمترین مسائلی است که دانشگاه ها در سطح کشور و استان با آن روبه رو می باشند.

ایوب رحیمی در جلسه کمیسیون دانشجویی، از نشست کمیسیون امنیت دانشجویی به عنوان یکی از مهمترین جلسه های استان قزوین یاد نمود و یادآور شد: در این جلسه مسائل مربوط به اقشار جوان، پویا، اثرگذار، پرشور و شوق که آینده کشور به دست آنها ساخته می شود، برنامه ریزی و تصمیم گیری صورت خواهد پذیرفت.

ایشان به موضوع کاهش جمعیت دانشجویی کشور که همه دانشگاه ها با آن درگیر می باشند اشاره نمود و اضافه کرد: در مقطعی از زمان که تعداد دانشجویان زیاد شده بود دانشگاه های آزاد، موسسه های آموزش عالی غیردولتی و علمی کاربردی پاسخگوی تعداد آنها نبودند، اما با کاهش فعلی جمعیت دانشجویی کشور، دانشگاه ها باید مطابق با وضعیت جدید مدیریت گردند.

وی خاطرنشان کرد: در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های خود در ابتدا بایستی سیاست های نظام باید در نظر گرفته شود و در نهایت نیز با تصمیم گیری های عاقلانه خود، به سود همه مردم فعالیت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در ادامه افزود: باید فرهنگ جامعه را به طرفی هدایت نماییم که مصالح عمومی کشور بر مصالح فردی و جناحی ارجحیت داشته باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...