دانشگاه پیام نور و اعلام آخرین تغییرات آموزشی امتحانات دانشجویان پیام نور

دانشگاه پیام نور و اعلام آخرین تغییرات آموزشی امتحانات دانشجویان پیام نور

آخرین تغییرات آموزشی امتحانات دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد.

مدیر آموزشی دانشگاه پیام‌ نور خوزستان اظهار نمود: نظر به این‌که اگر دانشجو در جلسه امتحان حضور نیابد برای او غیبت موجه غیر‌پزشکی منظور خواهد شد، از این ترم به بعد حذف اضطراری در دانشگاه پیام‌نور وجود نخواهد داشت، لذا شهریه‌ای نیز به دانشجو مسترد نخواهد شد.

ندا اسدی در رابطه با شیوه برگزاری امتحانات نیم‌سال دانشگاه پیام نور استان خوزستان بیان نمود: سازمان مرکزی معمولاً 10 روز قبل از شروع امتحانات اعلام می‌نماید که امتحانات چه گروه‌های درسی به‌ صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و تاکنون در این‌باره دستورالعملی ابلاغ نشده است.

همچنین امتحاناتی که به ‌صورت الکترونیکی برگزار می شوند بیشتر در مقطع کارشناسی متمرکز است و در این شیوه مانند امتحانات معمولی دانشجویان به‌ صورت حضوری در آزمون شرکت خواهند نمود، اما به ‌جای آن‌که برگه‌های امتحان را با مداد پر نمایند با کمک گرفتن از لب تاپ این کار را انجام می‌دهند.

اسدی خاطرنشان نمود: تنها در صورتی نمره صفر برای یک درس ثبت ‌خواهد شد که دانشجو در جلسه آزمون حضور پیدا نماید اما چیزی در برگه امتحان ننویسد و به عبارت دیگر برگه جواب سفید تحویل دهد.

وی در مورد امکان تغییر محل امتحانات دانشگاه پیام نور توسط دانشجو اضافه نمود: در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌تواند محل آزمون را خود تعیین نماید اما در مقطع کارشناسی باید به‌عنوان مهمان اضطراری درخواست تغییر محل آزمون را ارائه نماید، البته دلایل و استنادات این دانشجویان برای درخواست تغییر محل آزمون بررسی خواهد شد و اگر دلایل ارائه‌شده مطابق دستورالعمل مهمان اضطراری و موجه باشد، با این درخواست موافقت به عمل خواهد آمد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...