دانشگاه پیام نور و جزئیات برگزاری دوره‌های مجازی

دانشگاه پیام نور و جزئیات برگزاری دوره‌های مجازی

جزئیات برگزاری دوره های مجازی در دانشگاه پیام‌نور اعلام شد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور به گسترش آموزش های مجازی و الکترونیکی در این دانشگاه اشاره نمود و جزئیات برگزاری این دوره‌ها را شرح داد.

دکتر ابوالفضل فراهانی بر اینکه توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه پیام‌نور بیش از گذشته در دستور کار این دانشگاه قرار دارد، اشاره نمود و اضافه کرد: یکی از ماموریت های مهم دانشگاه پیام نور، ایجاد رشته های آموزش مجازی به منظور کیفی سازی آموزشی خواهد بود.

ایشان از پذیرش دانشجو در دوره‌های مجازی دانشگاه پیام‌نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از نیم سال دوم تحصیلی سال 96_95 در 130 رشته محل جدید خبر داد و اضافه کرد: دانشگاه پیام‌نور تیم‌های متعددی شامل اعضای هیات علمی این دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های دیگر را مشغول تدوین محتوای دوره های الکترونیک نموده است.

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: هدف دانشگاه پیام نور این است که تا پایان مرداد ماه سال جاری 1500 عنوان درسی تولید محتوای الکترونیک داشته باشد یا محتواهایی که از قبل تهیه شده است را مجددا مورد ارزیابی قرار دهد و چنانچه این محتواها استاندارد لازم را داشته باشند به کار گرفته شوند.

فراهانی تصریح نمود: سرفصل‌های آموزش‌های مجازی و آموزش‌های حضوری در دانشگاه پیام‌نور یکسان است، و محتوا و سرفصل دروس در آموزش الکترونیکی و آموزش حضوری یکسان می باشد و فقط روش آموزش تفاوت می کند.

وی در ادامه  سخنانش در خصوص مدرکی که به فارغ التحصیلان دوره‌های مجازی اعطا می‌شود اظهار نمود: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی و زیر نظر وزارت علوم خواهد بود ودر مدرکی که به فارغ التحصیلانی که دوره‌های مجازی را گذرانده‌اند اعطا می‌شود، شیوه آموزش درج نخواهد شد.

معاون آموزشی این دانشگاه در رابطه با پذیرش دانشجو در دوره‌های مجازی دانشگاه پیام نور نیز توضیح داد و افزود: پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری و سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد گرفت و طول دوره‌های مجازی مشابه دوره‌های حضوری دانشگاه پیام نور خواهد بود، همچنین میزان شهریه دوره‌های مجازی دانشگاه پیام نور هنوز مشخص نیست، در مورد ظرفیت پذیرش دوره‌های مجازی دانشگاه پیام نور اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد برای هر رشته محل 40 نفر است اما ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی هنوز مشخص نیست.

فراهانی در خاتمه به این سوال که داوطلبان سرباز مجاز می باشند که همزمان با دوره سربازی در دوره‌های مجازی دانشگاه پیام‌نور نیز شرکت کنند یا خیر، پاسخ داد: شرکت در دوره‌های مجازی و الکترونیکی دانشگاه پیام‌نور برای داوطلبان سرباز امکان پذیر نخواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...