زمان آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی

زمان آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی از ۱۱ خرداد ۹۵ آغاز خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان این خبر اظهار داشت: ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ۱۱ خرداد ۹۵  آغاز خواهد شد و اطلاعیه تکمیلی این پذیرش از ۱۰ خرداد ماه منتشر می گردد.

دکتر حسین توکلی اضافه نمود: با توجه به برنامه زمانی پیش بینی شده اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته از دهم خرداد ماه منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است که آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در روز دوشنبه سوم خردادماه ۹۵ بر روی سایت سازمان قرار داده خواهد شد و در نشریه پیک سنجش نیز منتشر می گردد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: ثبت نام برای دوره کارشناسی ناپیوسته صرفا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور از روز سه شنبه ۱۱ خرداد آغاز خواهد شد و در روز ۱۸ خرداد ماه پایان خواهد گرفت.

ایشان خاطرنشان نمودند: اطلاعیه تکمیلی پذیرش در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش و نشریه پیک سنجش منتشر خواهد شد و دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با آغاز ثبت نام ۱۱ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

وی در خاتمه سخنانش اضافه نمود: پذیرش در برخی رشته های این دوره صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود و پذیرش در برخی دیگر از کد رشته ها با آزمون صورت می پذیرد که آزمون این کدرشته ها بعد از ظهر جمعه ۲۲ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...