توسعه همکاری دانشگاهی بین ایران و روسیه

توسعه همکاری دانشگاهی بین ایران و روسیه

همکاری های دانشگاهی ایران و روسیه گسترش خواهد یافت.

معاون پارک علم و فناوری روسیه اظهار نمود: تیم های دانشگاهی ایران و روسیه با تعریف فعالیت های مشترک  خواهند توانست در بحث توسعه تکنولوژی و تحقیقات علمی به یکدیگر کمک نموده و چرخ توسعه تکنولوژی را بیش از پیش به حرکت درآورند.

نیکولای گراچو‌در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی به همکاری های علمی دانشگاه های ایران و روسیه اشاره  نمود و بیان داشت: حرکت موازی بین ایران و روسیه شکل گرفته است و موضوع مهم، نتیجه نهایی این همکاری و استفاده از امکانات یکدیگر می باشد.

معاون پارک علم و فناوری روسیه، مهمترین مشکل دانشمندان و تولیدکنندگان جوان در ایران و روسیه را یافتن حمایت کننده عنوان کرد و گفت: همکاری ایران و روسیه می تواند راهی برای حمایت دانشمندان باشد و دو کشور می توانند با استفاده از تجربیات یکدیگر به حل این مشکل کمک کنند.

گراچو با بیان اینکه فضای پساتحریم و همکاری های دو کشور روسیه و ایران می تواند به توسعه اقتصادی و فرهنگی هر دو کشور کمک نماید ادامه داد: ایران یک بازار بسیار بزرگ با ظرفیت بالا در دنیا می باشد و سرمایه گذاری در ایران یکی از دلایل حضور ما در این کشور می باشد.

ایشان اظهار نمودند: نگاه ما به ایران تنها نگاه تجاری و سرمایه گذاری نیست زیرا ایران صاحب دانشمندان خبره و علم قوی می باشد و همکاری با این دانشمندان می تواند نتایج بسیار خوبی برای هر دو کشور به همراه داشته باشد، دیدن فعالیت های جمعی تیم های جوان و ارائه اختراعات و تکنولوژی های متنوع در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی، بسیار جالب می باشد.

وی حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از مخترعان و محققان دانشگاهی را قابل توجه دانست و اضافه کرد: در روسیه نیز به همین ترتیب عمل می شود.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، روز پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه همزمان با چهارمین جشنواره فرهیختگان و با حضور آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از اساتید و فرهیختگان علمی کشور در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد گشایش یافت و تا جمعه هفتم خردادماه ادامه می یابد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...