لزوم توجه به وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان

لزوم توجه به وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان

وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش تهران اظهار نمود: امتحانات در چارچوب کتاب‌های درسی برگزار خواهند شد و نهایت دقت نیز در تصحیح اوراق امتحانی به کار گرفته می شود.

اسفندیار چهار‌بند مدیر کل آموزش و پرورش تهران در رابطه با جزییات امتحانات نهایی دانش آموزان اظهار داشت: کیفیت امتحانات نهایی به مرکز سنجش آموزش و پرورش مربوط می‌باشد و ‌تمامی اعتراض ها به امتحانات در سراسر کشور به این مرکز ارجاع داده می شود.

چهار‌بند ادامه داد: تمامی امتحانات در چارچوب کتب درسی دانش آموزان خواهد بود و در بعضی از دروس تغییر سبک سوالات را نسبت به سال های گذشته شاهد بوده ایم.

ایشان تاکید نمودند: در آموزش و ‌پرورش تهران با‌ بررسی های صورت گرفته در رابطه با اعتراضات دانش آموزان که بیشتر دروس شیمی، عربی و دینی را شامل شده است جلسه ای تشکیل گردید تا به این موارد توجه نموده و بعد از این مرحله اعتراضات به سازمان سنجش آموزش و پرورش انتقال داده خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش تهران گفت: در حال حاضر که برخی از دروس دانش آموزان تصحیح شده است وضعیت نمرات دانش آموزان خوب بوده و حتی در درس دینی که بسیاری از دانش آموزان به آن معترض بودند15 درصد نمره 20 را کسب نموده اند و میانگین نمرات به طور کلی 16 بوده است، بنابراین و با توجه به این مسئله که نمرات نهایی دانش آموزان در کنکور محاسبه خواهد شد، مصححا‌ن نهایت دقت را در زمان تصحیح به کار می برند و توصیه های لازم به آنها ابلاغ شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...