اعلام زمان انتخاب رشته پایه نهم دوره متوسطه اول

اعلام زمان انتخاب رشته پایه نهم دوره متوسطه اول

یک میلیون کلاس نهمی در دو هفته ابتدای تیرماه سال جاری انتخاب رشته خواهند نمود.

مدیر امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر بیان داشت : مشاوران دوره دوم متوسطه نیز به یاری آمده و 18 هزار مشاور این وزارت خانه درگیر هدایت 1 میلیون دانش‌آموز سال نهمی می باشند تا انتخاب رشته آنها در دو هفته ابتدای تیرماه انجام گیرد.

آقای مسعود شکوهی مشاوره وزارت آموزش و پرورش، ارجاع دانش آموزان روستاهای دورافتاده به هسته‌های مشاوره مناطق و شهرستان‌ها به منظور انجام هدایت تحصیلی رات اعلام نمود و افزود : مشاوران دوره دوم متوسطه هم به کمک ما آمده‌اند و نیز  18 هزار مشاور ما درگیر هدایت 1 میلیون دانش‌آموز سال نهمی می باشند.

ایشان در رابطه با روند اجرای هدایت تحصیلی دانش آموزان در پایه نهم افزود : پوشش مشاوران ما در مقطع اول متوسطه صد درصد می باشد و با مشکل خاصی درباره هدایت تحصیلی توسط مشاوران مواجه نخواهیم بود.

ایشان یاد آور شدند : در روستاهای دورافتاده و در مدارسی که 10 - 15 دانش آموز بیشتر جمعیت ندارند امر هدایت تحصیلی را به هسته‌های مشاوره مناطق واگذار کرده ایم و دانش آموزان را به هسته ها ارجاع نموده ایم تا کار مشاوره و هدایت تحصیلی شان انجام گیرد.

مدیریت امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش در خاتمه سخنان خود افزود: تاکنون با همکاری خوب قسمت های مختلف آموزش و پرورش بویژه مرکز نیروی انسانی و معاونت آموزش متوسطه با مشکل سختی روبرو نبوده ایم و24 اسفندماه آیین نامه هدایت تحصیلی تصویب شد و اکنون همایش‌های توجیهی و جلسات مستمری در استان‌ها در شرف برگزاری می باشد و امید آن داریم هدایت تحصیلی با همکاری جمعی به سرانجام موفقی دست پیدا کند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...