بررسی پژوهانه دانشجویان علم و صنعت

بررسی پژوهانه دانشجویان علم و صنعت

ارزیابی پژوهانه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت رو به اتمام است.

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران اظهار داشت: قصد داریم شورای پژوهشی فناوری دانشگاه علم و صنعت را به دو حوزه پژوهشی و فناوری تفکیک نماییم تا حوزه فناوری و تعامل با صنعت بیشتر مورد ارزیابی قرار بگیرد.

تورج محمدی معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران دررابطه با شورای فناوری دانشگاه علم و صنعت بیان نمود: اکنون بر اساس آیین نامه مدیریتی مصوب دانشگاه علم و صنعت ایران، شورای پژوهش و فناوری وجود دارد که قصد ما تفکیک این شورا می باشد.

در گذشته بیشتر مسائل مربوط به پژوهش در شورای پژوهشی فناوری مطرح می شد اما با توجه به تغییر رویکردی که در دانشگاه  بنا نهاده شده است، مقرر است بیشتر در عرصه فناوری و کارآفرینی که از اهداف دانشگاه علم و صنعت به شمار می رود به فعالیت بپردازیم.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت در رابطه با تفکیک شورای پژوهشی فناوری بیان داشت: در دانشگاه علم و صنعت یا باید شورای پژوهشی فناوری را به همین شکل حاضر حفظ نماییم و دستور جلسات آن را بر اساس توجه بیشتر به فناوری تنظیم کنیم و یا اینکه این شورا به دو شورا مجزا تبدیل کنیم، به بیان دیگر بخشی از اعضای  دو شورا مشترک بوده و بخشی دیگر اعضای غیر مشترک که در دو قسمت پژوهش و فناوری به صورت مجزا به فعالیت بپردازند .

محمدی در مورد نحوه عملکرد دو حوزه پژوهش و فناوری در دانشگاه علم و صنعت تصریح نمود: معاونان پژوهشکده‌ها و دانشکده‌های علم و صنعت در شورای پژوهشی فناوری، امور پژوهشی دانشگاه را سیاستگذاری خواهند نمود اما در شواری فناوری، مباحث فناوری و افزایش تعامل با صنعت مدنظر است که باید با توجه ویژه‌ای دنبال گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...