پذیرش دانشجو در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

پذیرش دانشجو در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان از ترم تحصیلی آینده دانشجو پذیرش خواهد نمود.

بهروز دولتشاهی مدیر گروه آموزشی روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اظهار داشت: به زودی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان راه اندازی خواهد شد و پذیرش دانشجو در این دانشگاه از مهرماه 95 آغاز می شود.

مدیر گروه آموزشی و روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این رابطه اضافه کرد: با توجه به وجود مشکلات رفتاری در کودکان و لزوم پرداختن به بهداشت روان آنان و همچنین ضرورت آموزش به والدین برای پیشگیری و تامین بهداشت روان فرزندان آنها، راه اندازی این دوره و تربیت نیروهای متخصص در این بخش ضروری به نظر می رسید.

مدیر گروه آموزشی و روانشناسی بالینی در خصوص راه اندازی دوره آموزشی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک ‌اضافه کرد: متاسفانه در بین مشکلات رفتاری کودکان، مشکلات اضطرابی و ارتباطی، به ویژه با والدین، در میان کودکان شایع تر می باشد و تا به امروز دوره روانشناسی بالینی بزرگسالان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری داشته ایم و لیکن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نداشته ایم.

آقای دولتشاهی اضافه کرد: برای اولین بار قرار است در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گروه روانشناسی بالینی راه اندازی شود که در این صورت، سالانه بین شش تا 10 دانشجو از میان فارغ التحصیلان کارشناسی روانشناسی در این مقطع پذیرش شوند.

در بازدید هیات بورد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت از مراکز سرپایی و بیمارستان‌های این دانشگاه در روز چهارشنبه پنجم خردادماه 95 موافقت اولیه برای راه اندازی این رشته و جذب دانشجو اعلام گردیده است.

مدیر گروه آموزشی روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: با توجه به امکانات و پتانسیل خوب علمی و عملی در این دانشگاه و مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) که بزرگترین مرکز درمانی روانپزشکی کشور و منطقه خاورمیانه است، امید است مجوز لازم برای تربیت نیروی متخصص بخش روانشناسی بالینی کودک صادر گردد، با این تفاسیر احتمالا از ترم تحصیلی آینده (مهر 95) برای این رشته، دانشجو پذیرش شود و اگر هم شرایط برای این ترم مهیا نشود جذب دانشجو از مهر 96 صورت خواهد گرفت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071975 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
 
 

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...