عضویت دانشگاه جامع در اتحادیه قفقاز

عضویت دانشگاه جامع در اتحادیه قفقاز

دانشگاه علمی کاربردی به عضویت اتحادیه قفقاز درآمد.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: با عضویت این دانشگاه در اتحادیه دانشگاه های قفقاز تبادل علم و استاد و دانشجو با سهولت انجام خواهد شد و این امر کمک بزرگی به بین المللی شدن دانشگاه ها می نماید.

محمد اخباری رییس دانشگاه علمی کاربردی به هدف سفرش به قرقیزستان اشاره نمود و افزود: این سفر با هدف افزایش سطح تعاملات با دانشگاه های خارج از کشور و امضای تفاهم نامه های مختلف علمی و پژوهشی ترتیب داده شده است.

اخباری در ادامه افزود: دانشگاه علمی کاربردی که در اتحادیه دانشگاه های قفقاز به عضویت در آمده است، به منظور شرکت در کنگره سالیانه اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز، سند عضویت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اتحادیه دانشگاه‌های منطقه آسیای مرکزی را  به امضاء رسانده است.

رییس دانشگاه جامع خاطرنشان نمود: این اتحادیه در راستای ایجاد و تعمیق همکاری های علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی میان کشورهای آسیای مرکزی از طریق همکاری‌های مشترک بین المللی دانشگاهی راه اندازی شده است تا زمینه های تبادل استاد و دانشجو تسریع شود.

اخباری در خاتمه سخنانش اضافه کرد: در این سفر ضمن بازدید از شش دانشگاه از کشور ترکیه و دو دانشگاه از کشور قبرس، تفاهم نامه هایی میان دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه‌های طرف مقابل منعقد گردیده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...