زمان اعلام نتیجه مرحله دوم آزمون المپیادهای هفتگانه علمی دانش‌آموزی

زمان اعلام نتیجه مرحله دوم آزمون المپیادهای هفتگانه علمی دانش‌آموزی

زمان اعلام نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای دانش آموزی مشخص گردید.

حسن ساعی‌دهقان در رابطه با زمان اعلام نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی اظهار نمود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، نتایج مرحله دوم المپیادهای دانش آموزی تا اواخر خرداد ماه اعلام خواهد شد.

وی افزود: هم اکنون استخراج نتایج به صورت مکانیزه در حال انجام می باشد و باشگاه دانش پژوهان جوان، در تلاش است که نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی را هرچه زودتر اعلام نماید، اما ممکن است با توجه به زمان اعلام شده با یکی دو روز تاخیر این کار انجام بگیرد. شایان ذکر است که اعلام نتایج از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.ysc.ac.ir صورت خواهد پذیرفت.

همچنین از کل دانش آموزانی که در مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی شرکت نموده اند از هر رشته مورد آزمون المپیاد به تعداد یک کلاس، در مرحله دوم پذیرفته خواهد شد که حداقل ۳۵ نفر و حداکثر ۴۲ نفر خواهد بود.

همچنین با توجه به خط برشی که توسط ۷ کمیته علمی مشخص خواهد گردید، تعداد پذیرفته شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی بدست خواهد آمد که یک برآورد علمی می باشد، به بیان بهتر بایستی یک گپ منطقی بین آخرین نفر پذیرفته شده و اولین نفر از پذیرفته نشدگان وجود داشته باشد.

معاون باشگاه دانش پژوهان جوان در ادامه سخنانش افزود: حدود ۲۸۰ نفر دانش آموز در مرحله دوم پذیرش خواهند گردید و پذیرفته شدگان مرحله دوم به مدت ۸ هفته در دوره های آموزشی مدرسه تابستانی که کمیته های علمی طراحی می نمایند، حضور خواهند یافت، این مدرسه تابستانی به طور متوسط حدود سیصد ساعت کلاس آموزشی برای هر رشته برگزار خواهد نمود و آزمون نهایی مدرسه تابستانی در پایان شهریورماه برگزار می گردد و دارندگان مدال های طلا، نقره و برنز مشخص خواهند گردید.

در نهایت، بعد از تعیین مدال آورندگان، آن دسته از دانش آموزانی که مدال طلای مدرسه تابستانی المپیاد های علمی دانش آموزی را کسب نموده اند، وارد مدرسه آمادگی برای المپیاد جهانی دانش آموزی خواهند شد.

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...