دانستنی های مفید آزمون های مرحله اول المپيادهاي هفت گانه علمي دانش آموزی

دانستنی های مفید آزمون های مرحله اول المپيادهاي هفت گانه علمي دانش آموزی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول المپيادهاي علمي كشور که در اسفند ماه هر سال برگزار می شود، معمولا اواخر اسفند همان سال یا اوایل فروردین ماه سال بعد اعلام می گردد.

پذيرفته شدگان مرحله اول المپیاد های علمی دانش آموزی، باید در آزمون مرحله دوم المپیاد های علمی دانش آموزی که در اردیبهشت ماه و به صورت نیمه متمرکز در مراکز استان ها برگزار می شود، شرکت نمایند که از بین شرکت کنندگان آزمون مرحله دوم در مجموع کشوری حدود 300 نفر (درهفت رشته) به دوره آموزشی تابستانی که در تهران برگزار می گرد فراخوانده می شوند.

شایان ذکر است دانش آموزان پذیرفته شده المپیاد کامپیوتر و المپیاد ادبی جهت اطلاع از منابع آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی می توانند با خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان تماس حاصل فرمایند.

همچنین برای دریافت كارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم المپیاد های علمی دانش آموزی، داوطلبین گرامی می توانند از طريق سامانه ثبت نام با آدرس  http://azmoon.srttu.edu  نسبت به دریافت کارت خود مبادرت ورزند.

ضرورت دارد که داوطلبان عزيز در زمان تعیین شده که هر ساله طی اطلاع رسانی های دانش پژوهان جوان اعلام می شود به سايت مربوطه مراجعه و كارت ورود به جلسه خود را دريافت نموده و سپس کارت را در مدرسه محل تحصیل خود ممهور به مهر نمايند.

لازم به ذکر است که دانش آموزاني كه در اين آزمون ها پذيرفته نشده اند می توانند کارنامه خود را از سایت اعلام شده دریافت دارند، هرچند که پاسخنامه ها تماماً توسط ماشين و با دقت بسيار بالا  قرائت و تصحيح می گردند، اما با این وجود دسترسی به کارنامه مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزی برای داوطلبین اعم از پذیرفته شده و نشده میسر می باشد.

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...