جذب دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش

جذب دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش

دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در وزارت آموزش و پرورش جذب خواهند شد.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر گفت: ۱۸ هزار نیروی آموزش دیده برای حرفه معلمی امسال وارد بازارکار خواهند شد.

احمدعابدینی معاون شورای عالی آموزش و پرورش در رابطه با وضعیت تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید اظهار داشت: نیروهای آموزش دیده در دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی آینده به حرفه معلمی مشغول می شوند.

در مجموع ۱۸ هزار نیروی جدید در مدارس به تحصیل مشغول می شوند که این تعداد به دو شکل ۱۴ هزار نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان و حدود چهار هزار نفر دیگر نیز از افرادی خواهند بود که سال گذشته در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند و دوره های آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان با موفقیت گذرانده اند.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش در ادامه سخنانش اظهار نمود: در حال حاضر هیچ نیروی جدیدی به آموزش و پرورش اضافه نشده است و نیروهایی که از قبل برای حرفه معلمی در نظر گرفته شده بودند، ساماندهی خواهند شد.

همچنین برای اینکه امکان حضور این ۱۸ هزار نیرو در مدارس فراهم شود، بایستی مجوز فعالیت صادر شود که اکنون مراحل اولیه آن در حال انجام است، همچنین ۱۸ هزار نیرویی که به خدمت آموزش و پرورش درخواهند آمد به صورت پیمانی استخدام می شوند، هم چنین ممکن است نیروهایی نیز به صورت حق التدریس فعالیت داشته باشند که هنوز تعداد آن مشخص نشده است

معاون شورای عالی آموزش و پرورش در خاتمه سخنانش اظهار داشت: پس از آنکه وضعیت نقل و انتقالات و بازنشستگان به طور کامل مشخص گردد، کمبود نیروی انسانی از طریق به خدمت گرفتن نیروهای حق التدریس جبران خواهد شد و تعداد آن ها به طور دقیق اعلام می گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...