جذب دانشجو در رشته فوریت های پزشکی در علوم پزشکی شهرکرد

جذب دانشجو در رشته فوریت های پزشکی در علوم پزشکی شهرکرد

مجوز جذب دانشجو در رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد صادر گردید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مجوز جذب دانشجو در مقطع کارشناسی رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد صادر شده است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، مرتضی هاشم زاده با اعلام این خبر افزود: به استناد رای صادره در دویست و پنجاه و سومین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت برای راه اندازی این رشته در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد موافقت شد.

بر اساس این رای، ‌با تاسیس رشته فوریت های پزشکی مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشکده پرستاری بروجن با ظرفیت پذیرش 15 دانشجو برای یک دوره موافقت شده است .

وی در ادامه سخنانش افزود: از دیگر موارد موافقت شده با علوم پزشکی شهرکرد می توان به موافقت اصولی تاسیس مرکز تحقیقات مدل سازی در سلامت دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی شهرکرد اشاره نمود.

شایان ذکر است که، دارا بودن گروه های آموزشی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در رشته های اپیدمیولوژی، آمار زیستی، مهندسی بهداشت محیط ،‌ ‌دکترای تخصصی پژوهش،‌ بهداشت عمومی و فراهم آمدن زمینه کارهای پژوهشی با در نظر گرفتن نیروی انسانی موجود و لینک تحقیقات پایه با متخصصان بالینی و انجام کارهای بین رشته ای،‌ بر ضرورت تاسیس مرکز یاد شده اضافه می نماید.

هاشم زاده در خاتمه سخنانش بیان داشت: دانشگاه شهرکرد موافقت نهایی وزارت بهداشت برای تاسیس پژوهشکده علوم پایه سلامت را اخذ نموده است و نظر به رای صادره در شورای دانشگاه های علوم پزشکی،‌ اردیبهشت سال 95، با تاسیس این پژوهشکده با مشمولیت مراکز تحقیقات سلولی مولکولی، ‌گیاهان دارویی و بیوشیمی بالینی موافقت شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...