اعلام زمان برگزاری صد و هشتمین آزمون تولیمو

اعلام زمان برگزاری صد و هشتمین آزمون تولیمو

زمان برگزاری صد و هشتمین آزمون تولیمو اعلام شد.

صد و هشتمین آزمون زبان تولیمو در روز پنجشنبه مورخ ۲۷ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که کارت ورود به جلسه صد و هشتمین دوره آزمون زبـان تولیمو از روز سه‌شنبـه بیست و پنجم خرداد ماه ۱۳۹۵انتشار خواهد یافت.

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای زمان و نحوه پرینت کارت آزمون زبان پیشرفته تولیمو ۲۷ خرداد ماه ۹۵ را شرح داد.

* متن اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون زبان تولیمو به شرح آمده در زیر می باشد:

بدین‌وسیله به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته می‌رساند:

- صد و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۷ خرداد ماه ۹۵ منحصراً در شهر تهران برگزار می گردد، برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون زبان تولیمو از روز سه‌‌شنبه مورخ ۲۵/۳/۹۵ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده و دریافت خواهد بود، همچنین داوطلبان  گرامی با وارد کردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی، خواهند توانست نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون تولیمو اقدام فرمایند.

پر واضح است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون زبان انگلیسی پیشرفته باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی، اصل شناسنامه یا اصل گذرنامه خود را به منظور ارائه به همراه داشته باشد.

* توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان تولیمو هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده کردند، بایستی در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ خرداد ۹۵ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص آزمون زبان تولیمو مراجعه فرموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود مبادرت ورزند.

- آدرس باجه رفع نقص کارت آزمون زبان تولیمو:

دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های ۱۵ و ۱۶٫

* تذکر مهم: داوطلبان ضرورت دارد لوازم مورد نیاز از قبیل مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاکن، مداد تراش و سنجاق را به همراه خود داشته باشند و از آوردن‌ وسایل‌ اضافی‌ مانند ساک‌ دستی‌، تلفن‌ همراه، کیف‌ دستی‌، پیجر، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و یا هرگونه وسایل ارتباطی الکترونیکی،‌ کتاب، جزوه،‌ ماشین حساب و نظایر آن و هم‌چنین وسایل‌ شخصی‌ به‌ جلسه‌ آزمون‌ اکیداً اجتناب ورزند. همچنین‌ به‌ همراه‌ داشتن‌ هر کدام‌ از وسایل‌  نام برده در این‌ بند به‌ عنوان‌ تخلف و تخطی از قانون آزمون قلمداد خواهد شد و با داوطلبان‌ ذیربط برابر آیین‌ نامه‌ تقلب‌ و تخلف‌ برخورد خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...