اعلام میانگین نمرات امتحانات نهایی خرداد ماه پایه سوم متوسطه

اعلام میانگین نمرات امتحانات نهایی خرداد ماه پایه سوم متوسطه

میانگین نمرات امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۵ دانش آموزان پایه سوم متوسطه اعلام گردید.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به اینکه نتایج امتحانات نهایی دانش آموزان تا پایان خرداد اعلام خواهد شد اشاره نمود و اظهار داشت: وضعیت تصحیح برگه ها تاکنون حاکی از آن است که وضعیت قبولی نسبت به سال گذشته بهتر بوده است.

عبدالرسول عمادی در خصوص اعلام نتایج قطعی امتحانات نهایی خرداد ماه دانش آموزان پایه سوم متوسطه اظهار داشت: هنوز تمام استان ها نتایج امتحانات نهایی را اعلام ننموده اند و به طور طبیعی تا 10 روز پس از پایان آخرین امتحان یعنی ۱۸ خرداد ماه که گذشت، فرصت دارند نتایج را اعلام نمایند، با این تفاسیر نهایتا تا اول تیر برای اعلام نتایج نهایی امتحانات نهایی فرصت خواهند داشت.

پس از اعلام نتایج نهایی امتحانات دانش آموزان خواهند توانست نسبت به نمرات خود اعتراض نمایند و یک هفته پس از ثبت اعتراضات دانش آموزان و بررسی مجدد برگه های امتحانی،‌ کارنامه ها صادر خواهد شد و دانش آموزان پایه سوم متوسطه فارغ التحصیل خواهند شد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: پس از اعلام قطعی نتایج امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۵،  در این مرکز کار تحلیل نمرات دانش آموزان آغاز خواهد شد و نتایج به دست آمده برای تصمیم گیری های کلان درنظام آموزشی کشور در اختیار استان های مختلف قرار داده خواهد شد.

وی در رابطه با وضعیت میانگین نمرات دانش آموزان و قبولی آنها در امتحانات نهایی خرداد 95 اظهار داشت: تصحیح برگه های امتحانی تاکنون حاکی از آن است که وضعیت نمرات بهتر از سال گذشته می باشد به گونه ای که در سال گذشته میانگین نمرات دانش آموزان11.5 بوده است و امسال به حدود 12.5 ارتقا یافته است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...