اعلام میزان ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵

اعلام میزان ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵

میزان ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ اعلام شد.

140هزار ظرفیت کاردانی به کارشناسی 95 خالی مانده است.

آقای حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: ظرفیت پذیرش مقاطع کاردانی به کارشناسی ۲۳۳ هزار و ۶۴۱ نفر اعلام شده است که تا صبح یک شنبه 23 خرداد تنها ۹۱ هزار  نفر ثبت نام  نموده بودند و ساعت ۲۴ همین روز مهلت ثبت نام پایان یافت.

مشاور عالی سازمان سنجش به تمدید مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ اشاره نمود و افزود: مهلت ثبت نام برای شرکت در دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ به مدت یک روز و یکبار تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه ۹۵ تمدید گردیده بود که این فرصت مجددا تمدید نشده است.

آقای توکلی تصریح کرد: سعی شده حتی الامکان اصلاحات دفترچه راهنما و همینطور کد رشته محل های جدید برروی سایت سازمان سنجش قرار داده شود و  داوطلبان قادر بوده اند در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام و انتخاب رشته نهایتا تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه ۹۵ اقدام به عمل آورند.

همچنین اطلاعات ثبت نامی و انتخاب رشته داوطلبانی که تا به ساعت مقرر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در این آزمون اقدام ننموده بودند بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده شده بود و لذا این دسته از داوطلبان نیز می توانستند با توجه به اصلاحات دفترچه راهنما و کد رشته محل های جدید باز نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود تا مهلت مقرر شده اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه بیان کرد: طبق ضوابط پذیرش دانشجو در ۷۰ رشته انجام می گیرد که ظرفیت پذیرش در این ۷۰ رشته ۲۳۳ هزار ۶۴۱ نفر خواهد بود.

آقای حسین توکلی صراحتا بیان داشت: از مجموع این ۷۰ رشته، پذیرش در ۵۰ رشته آن به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو خواهد بود که ظرفیت آن ۶۶ هزار و ۷۳۰ نفر می باشد و پذیرش در ۲۰ رشته نیز به صورت با آزمون با ظرفیت ۱۶۶ هزار و ۹۱۱ نفر  انجام می گیرد.

ایشان در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد : طبق برنامه زمانی پیش بینی شده زمان آزمون کاردانی به کارشناسی سال 95 بیست رشته با آزمون بعد از ظهر روز جمعه ۲۲ مرداد ماه ۹۵ در حوزه های امتحانی مربوطه  در سراسر کشور برگزار می گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...