اعلام جزییات نحوه برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان

اعلام جزییات نحوه برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان

جزئیات نحوه برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: آزمون جامع ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش، در مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نعمت الله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در رابطه با نحوه ساماندهی و برگزاری آزمون جامع ویژه افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال گذشته توضیحاتی ارائه نمود: در حال حاضر پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره تحصیلی خود را آغاز نموده اند و مشغول گذراندن هفته سوم آن می باشند که بعد از این دوره، در مردادماه آزمون جامع برگزار خواهد شد.

موسی پور ادامه داد: قریب به سه هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند و سایر پذیرفته شدگان در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره های آموزشی خود را می گذرانند.

وی گفت: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بایستی پس از گذراندن دوره قبولی در آزمون نهایی وارد بازار کار گردند، بنابر این تفاسیر آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد و افراد پس از قبولی در این آزمون و کسب نمره قبولی مجاز خواهند بود فعالیت خود را به عنوان معلم آغاز نمایند، پیش بینی می نماییم تا 10 شهریور ماه واجدین شرایط حرفه معلمی به مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش معرفی گردند.

ایشان تصریح نمودند: نظر به اینکه از قبل محل خدمت پذیرفته شدگان تعیین شده و حکم استخدامی آنها نیز صادر شده است، لذا برای توزیع نیروها مشکلی وجود نخواهد داشت.

موسی پور در رابطه با جزئیات آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان اظهار نمود: این آزمون در دو نوبت انجام خواهد گرفت و چنانچه فردی به هر دلیلی مانند عدم حضور یا قبولی در دوره اول موفق نگردد، مجاز خواهد بود در نوبت بعدی آزمون که یک هفته پس از آزمون نوبت اول برگزار خواهد شد شرکت نمایند و چنانچه فردی بعد از شرکت در دو نوبت آزمون باز هم نمره قبولی را کسب ننماید با همان امتیاز به آموزش و پرورش معرفی خواهد شد تا تصمیمات لازم را آموزش و پرورش اتخاذ نماید.

شایان ذکر است که آزمون جامع در دو شکل دانشی و عملکردی برگزار می گردد که در شکل دانشی مطالب تدریس شده، نظریه ها و اصول کار مورد ارزیابی قرار می گیرد و در بخش عملکردی توان به کارگیری مهارت های نظری مورد سنجش قرار می گیرد، همچنین آزمون در دو شکل کتبی و شفاهی برگزار خواهد که بخش شفاهی به تدریج در حال اجرا می باشد و اساتید در موقعیت هایی نحوه ارائه و عملکرد پذیرفته شدگان را مورد ارزیابی قرار می دهند، بخش شفاهی آزمون مساله ای فرآیندی محسوب می شود و مواد و محتوای بخش های مورد سنجش در امتحان کتبی بعد از تعطیلی هفته سوم ماه رمضان برای مشمولان، اعلام خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...