اعلام جزییات وضعیت استخدامی دانشجومعلمان وزارت آموزش و پرورش

اعلام جزییات وضعیت استخدامی دانشجومعلمان وزارت آموزش و پرورش

جزئیات وضعیت استخدامی دانشجومعلمان اعلام شد.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش در توضیح این مطلب اظهار داشت: وضعیت استخدام آموزش و پرورش مانند سایر ارگان‌های دولتی می باشد با این تفاوت که قانون ‌متعهدین به خدمت آموزش و پرورش در‌‌ ‌برخی موارد اعمال می گردد.

احمد عابدینی معاون شورای عالی آموزش و پرورش در‌ رابطه با وضعیت استخدامی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: استخدام در‌کلیه سازمان دولتی با توجه به قانون مدیریت خدمات کشوری اجرایی می گردد، بر اساس این قانون و‌اجدین شرایط استخدام در وهله اول باید به طور آموزشی فعالیت نمایند و پس از آن بصو‌رت پیمانی و سپس رسمی در ادارات دولتی استخدام خواهند شد.

عابدینی در ادامه سخنانش اظهار داشت: در آموزش و پرورش نیز روند کار مانند سایر ادارات دولتی می باشد و تنها تفاوت این است که در آموزش و پرورش قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش وجود دارد که به تازگی نیز اصلاحاتی بر آن اعمال شده است، بعد از اعمال قانون اصلاح شده شرایط دانش سر‌اها حذف گردید و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان مشمول این قانون گردیدند.

معاون شورای عالی آموزش و پرورش در خاتمه سخنانش اظهار نمود: در جلسات شورای عالی آموزش و پرورش در آینده نزدیک به غیر از وضعیت دانشجو معلمان که به آن پرداخته خواهد شد، اساس نامه پیشنهادی دوره پیش دبستانی نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...