آشنایی با نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای رشته های شناور

آشنایی با نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای رشته های شناور

در این قسمت از سری نکات مشاوره ای انتخاب رشته صحیح ارشد نحوه انتخاب رشته برای کسانی که در دو رشته شرکت نموده اند تشریح می گردد.

همان طور که می دانید هر داوطلب آزمون ارشد مي‌تواند در آزمون کارشناسی ارشد حد اكثر در دو رشته انتخابي شركت نماید،البته باید بدانید که این انتخاب به شرطی است كه يكي از رشته‌هاي انتخابي شناور باشد.

توجه نمایید، افرادی که در آزمون کارشناسی ارشد دو رشته، یکی اصلی و یکی شناور شرکت نموده اند ضرورت دارد نکات زیر مورد توجه قرار بگیرد:

بعد از اعلام نتایج به صورت کارنامه اولیه، چنانچه داوطلبان در هر دو رشته مجاز باشند، امکان انتخاب کدرشته‌های انتخابی هر دو رشته برای این داوطلبان مجاز می باشد و داوطلبان دو رشته‌ای قادر خواهند بود کدرشته‌های این دو رشته را به ترتیب علاقه‌مندی خود در کنار یکدیگر در فرم انتخاب رشته ارشد درج نمایند، چراکه سیستم انتخاب رشته سنجش تفاوتی بین کدرشته‌های انتخابی قائل نخواهد بود و به ترتیب اولویت های انتخابی داوطلب که در فرم درج نموده است، اولین کدرشته‌ای که داوطلب نمره قبولی را در آن کسب نموده باشد به عنوان کدرشته قبولی نهایی اعلام خواهد نمود.

در ادامه باید توجه نمود که هرچند داوطلب کدرشته های مربوط به دو انتخاب خود را می تواند در فرم انتخاب رشته درج نماید اما در نهایت امر تنها یک کدرشته ‌محل برای این داوطلبان به عنوان پذیرش نهایی اعلام خواهد شد، به عبارت بهتر، پذیرش به صورت همزمان در دو رشته امکان‌پذیر نخواهد بود.

همزمان با انتشار دفترچه شماره 2 انتخاب رشته کارشناسی ارشد خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان آماده انتقال تجربیات و راهنمایی های ارزشمند در رابطه با انتخاب رشته صحیح در کنکور کارشناسی ارشد می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...