اعلام ضرورت درج دقیق معدل دوره کارشناسی داوطلبین ارشد۹۵

اعلام ضرورت درج دقیق معدل دوره کارشناسی داوطلبین ارشد۹۵

معدل مقطع کارشناسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد۹۵ باید به طور دقیق هنگام ثبت نام درج شده باشد.

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ سراسری درخواست نموده است که معدل ثبت نامی خود را به دقت مورد بررسی قرار دهند.

نظر به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۵ پیش از آنکه نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام فرمایند بایستی بندهای طرح شده در ذیل را به دقت مورد مطالعه قرار داده چراکه در صورت علامت گذاری در یکی از این موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده خواهد شد.

پر واضح است چنانچه در هر زمانی محرز گردد که‌ داوطلب‌ حقایقی را عمداً یا سهواً کتمان‌ نموده‌ است، در هر مرحله ‌(پذیرفته‌شدن‌، حین‌ تحصیل‌ ‌و …) که باشد، از این آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد گردید و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب خواهد شد.

* بندهای اعلامی سازمان سنجش در مورد انتخاب رشته ارشد۹۵:

۱-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید می باشد.

۲-۳- اطلاعات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید نبوده و دارای مغایرت است.

چنانچه داوطلبان بند دوم را علامتگذاری نمایند، منحصرا به آنها یک بار اجازه اصلاح و ویرایش معدل، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فراغت از تحصیل داده خواهد شد و پس از ویرایش این موارد و تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته آنان صادر می گردد.

تذکر: داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال۹۵ قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، مغایرت معدل آنها محرز گردد، نظر به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوطه ابتدا به صورت مشروط ثبت نام خواهند گردید و پس از بررسی وضع علمی چنانچه نمره قبولی را دارا نباشند قبولی آنان ملغی اعلام خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند تذکرات خیلی مهم در رابطه با معدل که در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ درج شده است را مورد مطالعه و بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند نمود، مغایرتی مشاهده نگردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...