همکاری دانشگاه امیرکبیر و شرکت ملی نفت

همکاری دانشگاه امیرکبیر و شرکت ملی نفت

همکاری شرکت ملی نفت و دانشگاه امیرکبیر آغاز گردید.

هدف از اجرای پروژه پژوهشی دانشگاه امیرکبیر و شرکت ملی نفت، مطالعه و تحلیل داده‌های تولید، بروزرسانی مدل شبیه‌سازی و ارائه یک برنامه جامع جمع‌آوری و آنالیز داده با بهره مندی از فناوری‌های روز دنیا برای انتقال فناوری‌ها به داخل کشور و بومی‌سازی آن اعلام شده است.

میان شرکت نفت و گاز اروندان و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اولین قرارداد راهبردی توسعه فناوری‌ها و انتقال فناوری در شرکت ملی نفت ایران در راستای بهینه‌سازی فرایندهای تولید در میدان نفتی دارخوین امضا گردید.

همکاری بر سر پروژه پژوهشی کاربردی بهبود کارایی تزریق گاز در سازند فهلیان میدان دارخوین میان سلطان کمالی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و دکتراحمد معتمدی، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به امضا رسید.

اهداف تفاهم نامه همکاری پروژه پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت ملی نفت

هدف از اجرای این پروژه پژوهشی، تحلیل و بررسی داده‌های تولید، بروزرسانی مدل شبیه‌سازی و ارائه یک برنامه جامع جمع‌آوری و آنالیز داده با برخورداری از فناوری‌های روز دنیا برای انتقال فناوری‌ها به داخل کشور و بومی‌سازی آنها عنوان شده است.

همچنین از دیگر اهداف امضای این قرارداد پژوهشی می توان به، بهبود کارایی و تلاش برای همگن کردن حرکت جبهه گاز تزریقی در همه لایه‌ها و نقاط مخزن، بهبود شرایط Voidage replacement در مخزن و سعی در همگن کردنvoidage replacement ratio  در لایه‌ها و نقاط مخزن و تعیین لایه‌ها و وزون‌هایی که سبب میان‌شکنی گاز در چاه‌های تولیدی شده‌اند، اشاره نمود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...