تشریح جزئیات آخرین وضعیت پرداخت جریمه سربازی دانشجویان

تشریح جزئیات آخرین وضعیت پرداخت جریمه سربازی دانشجویان

آخرین وضعیت پرداخت جریمه سربازی دانشجویان و غائبین تشریح شد.

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح در خصوص وضعیت نظام وظیفه دانشجویان و سربازان غایب توضیحاتی ارائه نمود.

 سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح دررابطه با آخرین وضعیت پرداخت جریمه سربازی بیان نمود: مرحله جدید ثبت‌نام‌ها از 1 خرداد ماه آغاز گردیده است و تاکنون بالغ بر 10 هزار نفر در طرح پرداخت جریمه سربازی ثبت نام نموده اند که البته در مرحله اول به دلیل مشکلات سامانه پلیس + 10 روند نام‌نویسی به کندی صورت می‌گرفت اما در چند روز اخیر سرعت ثبت‌نام‌ها افزایش یافته است.

ایشان اضافه نمودند: با توجه به اینکه جریمه‌ها بر حسب ماه برآورد می‌گردد، بالطبع مشمولان غایب که زودتر ثبت نام نموده اند هزینه کمتری پرداخت خواهند نمود.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به اصلاحیه جدید طرح پرداخت جریمه سربازی دانشجویان و غائبین اشاره کرد و اذعان نمود: بنا بر تصمیم ستاد کل کسانی که تا پایان اسفند 95 دارای 8 سال غیبت می باشند می‌توانند در طرح پرداخت جریمه اقدام فرمایند. (در گذشته کسانی که تا پایان اسفند 94، 8 سال غیبت داشته اند می‌توانستند برای پرداخت جریمه سربازی اقدام فرمایند.)

سردار کمالی به اصلاحیه جدید دیگری اشاره نمود و اظهار داشت: دانشجویانی که تا تاریخ 31 شهریور ماه سال 93 از تحصیل در دانشگاه انصراف داده‌اند، زمان غیبت آنان از زمان اخذ آخرین مدرک تحصیلی محاسبه خواهد شد.

ایشان در ادامه سخنانشان به اینکه کسانی که 8 سال غیبت داشته اند یا باید خدمت سربازی را انجام دهند و یا جریمه پرداخت نمایند اشاره نمود و اضافه کرد:‌ تا کنون در رابطه با تمدید طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی تصمیمی گرفته نشده است و پس از تمام شدن زمان مورد نظر بر طبق قانون با افراد غایب برخورد خواهد گردید.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خاتمه سخنانش یادآور شد: پس از پایان مهلت ثبت نام و تعیین و تکلیف سربازان غایب، افرادی که مشمول بوده اما در کارخانه‌ها، شرکت‌ها و سایر مراکز مشغولند، شناسایی شده و مالکان مشاغل به ازای به کارگیری هر سرباز غایب 5 میلیون تومان جریمه خواهند شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...