اعلام زمان ثبت درخواست مهمانی در دانشگاه پیام نور

اعلام زمان ثبت درخواست مهمانی در دانشگاه پیام نور

زمان ثبت درخواست مهمانی در پیام نور اعلام شد.

سخنگوی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: دانشجویان متقاضی اخذ مهمانی در ترم تابستان پیام نور از سوم لغایت دوازدهم تیرماه  ۹۵ می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام فرمایند.

محمد محسن صدر سخنگوی این دانشگاه به تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور اشاره نمود و افزود: انتخاب واحد دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از 8 تیرماه آغاز  خواهد شد و تا 15 تیرماه به طول می انجامد که دانشجویان گرامی از طریق سامانه گلستان می توانند نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

همچنین تمامی دانشجویان متقاضی مهمانی خواهند توانست درخواست خود را پس از تایید واحد و مرکز مبدا و مقصد از تاریخ 3 لغایت 12 تیرماه به مراجع مربوطه ارائه نمایند.

صدر خاطرنشان کرد: پذیرش و ثبت نام دانشجویان مهمان از سایر دانشگاه ها در دانشگاه پیام نور نیز تا تاریخ 14 تیرماه در مراکز و واحدهای مجری در حال انجام می باشد.

سخنگوی دانشگاه پیامنور در رابطه با زمان برگزاری امتحانات پایان ترم تابستان پیام نور اظهار نمود: این امتحانات از 30 مردادماه لغایت 4 شهریورماه  به طول خواهد انجامید و تمامی دانشجویان می‌توانند از 26 مردادماه لغایت 4 شهریورماه نسبت به دریافت کارت آزمون از طریق سیستم جامع آموزشی گلستان اقدام فرمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...