لزوم انتخاب رشته آگاهانه دانش آموزان پایه نهم دوره متوسطه اول

لزوم انتخاب رشته آگاهانه دانش آموزان پایه نهم دوره متوسطه اول

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک کرج در رابطه با اهمیت انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم اظهار نمود: انتخاب رشته آگاهانه دانش‌آموزان در پایه نهم متوسطه اول، گامی موثر در پیشگیری از بیکاری آنان در آینده خواهد بود.

روناک همدانی در نشست تخصصی انتخاب رشته آگاهانه بیان داشت: فرآیند هدایت تحصیلی در سال تحصیلی 95-94 به ‌علت اهمیت آن در ردیف اول برنامه‌ریزی قرار گرفته است تا با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های آموزشی- بازدیدی بستر مناسبی جهت آگاه سازی دانش‌آموزان و اولیا آنها نسبت به اهمیت این موضوع مهم فراهمگردد.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: به منظور آشنایی دانش‌آموزان پایه نهم با فرآیند هدایت تحصیلی برای دانش‌آموزان و اولیا آنها نشست‌های آموزشی با عنوان فرآیند هدایت تحصیلی و انتخاب رشته آگاهانه در مدارس برگزار شده است.

روناک همدانی به انتخاب رشته به عنوان اولین تصمیم مهم در زندگی دانش‌آموزان اشاره نمود و افزود: در این نشست‌ها اطلاعات تخصصی در زمینه شاخه‌های تحصیلی و رشته‌های زیر مجموعه آن‌ها توسط مشاوران تحصیلی فعال در مدارس، کارآفرینان، استادان دانشگاه، مسئولان و فعالان حرفه‌های مختلف در جامعه، دبیران دروس تخصصی هر رشته تحصیلی و دانش آموزان کلاس‌های بالاتر و فارغ التحصیل شده در رشته‌های مختلف به دانش آموزان و والدین انتقال داده می شود.

وی افزایش اطلاعات و آگاهی دانش آموزان در زمینه رشته‌های مختلف تحصیلی را برای دانش آموزان و اولیا آنها یک ضرورت تلقی نمود و از آن به عنوان گامی موثر در کاهش میزان خطا و اشتباه در انتخاب رشته در پایه نهم یاد کرد.

همدانی در خاتمه سخنانش خاطرنشان نمود: یکی از اهداف مهم طرح تخصصی انتخاب رشته آگاهانه که از نیمه دوم مهرماه سال تحصیلی 95-94 در مدارس آغاز شده است، مربوط به کمک به دانش آموزان در شناسایی علایق و استعدادهایشان می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...