شروع ثبت نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت

شروع ثبت نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت از امروز آغاز شد.

آزمون فوق العاده زبان انگلیسی وزارت بهداشت ۲۴ تیرماه برگزار خواهد شد و داوطلبان گرامی خواهند توانست از امروز یکشنبه مورخ ۳۰ خرداد نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

نظر به درخواست های متعدد داوطلبان آزمون دکتری تخصصی Ph.D گروه علوم پزشکی، مرکز سنجش آموزش پزشکی تصمیم گرفت که یک نوبت آزمون فوق العاده آزمون زبان انگلیسی  MHLE برگزار نماید.

آزمون زبان وزارت بهداشت در روز پنجشنبه ۲۴ تیرماه برگزار خواهد شد و ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت ۱۸ امروز یکشنبه ۳۰ خرداد آغاز می گردد و چنانچه ظرفیت این آزمون پیش از مهلت پایان تکمیل نگردد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۸ تیرماه ادامه خواهد یافت.

شایان ذکر است که کارت ورود به جلسه آزمون زبان وزارت بهداشت از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۲ تیرماه در سایت این مرکز قابل دریافت می باشد و نتایج آزمون زبان وزارت بهداشت در ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۸ تیرماه در سایت این مرکز اعلام خواهد گردید.

شایان ذکر است که جزئیات مربوط به چگونگی ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و کارنامه در راهنمایی های عمومی شرکت در آزمون های زبان انگلیسی وزارت بهداشت در سال ۹۵ اعلام گردیده است.

در نهایت متذکر می شود که پذیرفته شدگان گرامی می توانند نمره زبان انگلیسی خود را در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۸ و ۲۹ تیرماه (که با هدف تمدید ثبت نام و ویرایش فرم ثبت نام آزمون Ph.D در نظر گرفته شده است)، وارد  فرم مزبور نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...