شروع ثبت نام دانش آموزان در مدارس

شروع ثبت نام دانش آموزان در مدارس

ثبت نام سال تحصیلی 95-96 دانش آموزان در مدارس آغاز گردید.

ثبت نام سال تحصیلی 95-96 دانش آموزان پایه دوم ابتدایی تا پیش دانشگاهی در مدارس سراسر کشور از روز سه شنبه مورخ اول تیر ماه ۹۵ آغاز شد.

همچنین ثبت نام سال تحصیلی 95-96 دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه آغاز شده است و این دانش آموزان برای ثبت نام باید به نزدیک ترین مدرسه محل زندگی خود مراجعه نمایند و پس از معرفی به پایگاه های سنجش و تکمیل شناسنامه سلامت برای ثبت نام قطعی به مدارس ارجاع داده می شوند.

شایان ذکر است که ثبت نام دانش آموزان در مدارس تا 31 مرداد ماه ادامه خواهد یافت، همچنین برای ثبت نام دانش آموزان در پایه هفتم و پایه دهم حضور والدین  به همراه دانش آموزان در مدرسه الزام دارد، اما دانش آموزان سایر پایه ها بدون نیاز به حضور، توسط مدیر مدرسه برای پایه بعد ثبت نام خواهند شد.

گفتنی است که بر طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش ثبت نام در مدارس دولتی عادی بدون برگزاری آزمون، مصاحبه و شرط معدل و صرفا بر اساس محدوده جغرافیایی انجام خواهد گرفت و دریافت هر گونه وجه هنگام ثبت نام در مدارس دولتی ممنوع می باشد و خانواده ها صرفا باید بابت هزینه بیمه و کتاب هزینه ای را پرداخت نمایند.

البته مدیران مدارس غیر دولتی، شاهد و استعدادهای درخشان که بر طبق مقررات مجاز به دریافت شهریه می باشند بایستی رقم شهریه مصوب را بر روی تابلوی مدرسه و در معرض دید خانواده ها قرار دهند و دریافت هر گونه وجه نقد و چک در تمام مدارس دولتی و غیر دولتی ممنوع می باشد، با توجه به برنامه جدید وزارت آموزش و پرورش تمام مدارس دولتی دارای حسابی نزد بانک ملی خواهند بود که خانواده ها باید وجوه دریافتی توسط مدرسه را به این حساب واریز نموده و از پرداخت پول نقد خودداری ورزند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...