فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه ها انتشار یافت.

سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام نمود: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگه آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه 1395 دریافت نموده اند برابر با مفاد این اطلاعیه برای اعزام به خدمت سربازی خود اقدام فرمایند.

- کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم تیر ماه سال 95 است، موظف هستند روز سه شنبه مورخ 1 تیر 95 در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

- برابر با ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح اعزام تیرماه مشمولان سرباز معلم وزارت آموزش و پرورش سهمیه سال 1395 متوقف و تاریخ اعزام آنها تا آبان ماه 95 تمدید شده است.

- اعزام به آموزش مشمولان نخبه سال 1395، در تاریخ 1 تیرماه 95 انجام می پذیرد، بنابراین مشمولان بایستی ضمن هماهنگی با بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و اطمینان از اعزام به آموزش خود، برابر برگه های معرفی نامه صادره از سازمان وظیفه عمومی به محل های تعیین شده جهت آموزش مراجعه نموده که پس از اتمام آموزش، پروژه تحقیقاتی خود را ادامه دهند.

- اعزام مشمولان هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در تاریخ 15 مرداد 95 صورت خواهد پذیرفت ، بنابراین این دسته از مشمولان بایستی از مراجعه در تاریخ 1 تیر 95 خودداری نمایند.

- آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نگردیده اند و یا درخواست اعزام از طریق نخبگان، امریه دستگاه های غیرنظامی، سرباز معلم و موارد دیگر داشته اند می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه نموده و نسبت به دریافت برگه ذکر شده اقدام و بر طبق اطلاعات درج شده در آن اقدام فرمایند.

- عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود، ضمنا موکدا بیان می گردد، همچنین ضرورت دارد که تمامی مشمولان اوراق مربوط به اعزام به خدمت شامل (برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه ، کارت ملی و ...) در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه خود داشته باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...